Aromātiskā ķermeņa eļļa Denmark Hygge Smorodina

11.30
Preces kods: 001003
tilpums
100 ml
Ražotājs
SmoRodina

Aromātiska ķermeņa eļļa “DENMARK HYGGE” ar miera un mīlestības aromātu.

Notis: roze, apelsīns, kanēlis.

Dāniju mēdz dēvēt par vienu no viskomfortākajām valstīm pasaulē! Dāņi dzīvo hygge stilā – viņi novērtē mazos priekus un prot izbaudīt mirkli! Aromāts labvēlīgi ietekmē ģimenes mikroklimatu, modina gaišas sajūtas, rada drošības un komforta atmosfēru. Ideāli piemērots situācijām, kad vēlaties valkāt vilnas zeķes un pagatavot kakao!

SmoRodina aromātiskās eļļas satur dabisku barojošu eļļu kompleksu, kas atjauno un mīkstina ādu, padarot to tvirtu un nostieptu. Visi aromterapijas aromāti ir no augstas kvalitātes ēteriskajām eļļām.

Izvēlieties smaržu, ņemot vērā jūsu stāvokli un garastāvokli! Aromātiskās eļļas var kļūt par jūsu rituālu, lai atjaunotu spēku, enerģiju un harmoniju ar sevi!

Izmantojiet, lai tonizētu un mitrinātu problemātiskās vietas, visu ķermeni un kā aromterapijas veidu (piemēram, nedaudz uzklājiet uz plaukstas locītavas vai dekoltē).

Nerafinēts šī sviests, kokosriekstu vasks, nerafinēts kakao sviests, saldo mandeļu eļļa, avokado eļļa, makadāmijas eļļa, ilang-ilang, citrona balzama, laima, mandarīna ēteriskās eļļas.