Aromātiskā ķermeņa eļļa Sicily Smorodina

6.78 11.30
Preces kods: 000101
tilpums
100 ml
Ražotājs
SmoRodina

Aromātiska ķermeņa eļļa “SICILY” ar svaigu, nomierinošu citronu balzama un mandarīna aromātu.

Notis: citronu balzams, ilang-ilangs, mandarīns.

Itāļi daudz zina par prieku un vieglu dzīves ritmu! Sicīlijas citrusaugļu smarža palīdzēs sazemēties, mazinās nogurumu, spriedzi, atliks emocionālās problēmas un dos atjaunošanās spēkus. Atpūta ķermenim un dvēselei! Ideāli situācijās, kad nepieciešams izelpot un atpūsties! SmoRodina aromātiskās eļļas satur dabīgu barojošu eļļu kompleksu, kas atjauno un mīkstina ādu, padara to stingru un tonizētu. Visus aromterapijas aromātus Smorodina veido ar mīlestību no augstas kvalitātes ēteriskajām eļļām. Tie palīdz izbaudīt aprūpes dziļumu un atmosfēru!

Izvēlieties smaržu, ņemot vērā jūsu stāvokli un garastāvokli! Aromātiskās eļļas var kļūt par jūsu rituālu, lai atjaunotu spēku, enerģiju un harmoniju ar sevi!

Izmantojiet, lai tonizētu  un mitrinātu problemātiskās vietas, visu ķermeni un kā aromterapijas veidu (piemēram, nedaudz uzklājiet uz plaukstas locītavas vai dekoltē).

Nerafinēts šī sviests, kokosriekstu vasks, nerafinēts kakao sviests, saldo mandeļu eļļa, avokado eļļa, makadāmijas eļļa, ilang-ilang, citrona balzama, laima, mandarīna ēteriskās eļļas.