Aromātiskā ķermeņa eļļa Šrilanka Smorodina

10.80
Preces kods: 000098
tilpums
100 ml
Ražotājs
SmoRodina

Ādu nostiprinoša aromātiskā eļļa Šrilanka ar ingvera ekstraktu un možuma aromātiem.

Notis: citronzāle, bergamots, apelsīns, pačūlija.

Šrilanka ir viena no citronzāles dzimtajām zemēm. Aromāts lieliski kompensē pozitīvo emociju deficītu un uzmundrina! Palielina aktivitāti, uzlabo atmiņu un koncentrēšanos! Ideāla izvēle situācijās, kad mērķu sasniegšanai nepieciešams kompensēt enerģijas trūkumu! Aromātiskā eļļa Šrilanka satur dabisku barojošu eļļu kompleksu, kas atjauno un mīkstina ādu, kā arī ingvera ekstraktu un kanēļa ēterisko eļļu cīņai ar strijām un celulītu.

Visus aromterapijas līdzekļus Smorodina veido ar mīlestību, no augstas kvalitātes ēteriskajām eļļām, un tiem ir aromterapijas efekts. Tie palīdz izbaudīt aprūpes dziļumu un atmosfēru! Izvēlieties smaržu, ņemot vērā jūsu stāvokli un garastāvokli!

Aromātiskās eļļas var kļūt par jūsu rituālu, lai atjaunotu spēkus, enerģiju un harmoniju ar sevi!

Izmantojiet ādas tonizēšanai un mitrināšanai. Var lietot visam ķermenim vai aromterapijai, nedaudz uzklājot uz plaukstas vai elkoņa locītavas.

Nerafinēts šī sviests, kokosriekstu vasks, nerafinēts kakao sviests, saldo mandeļu eļļa, avokado eļļa, makadāmijas eļļa, ingvera CO2 ekstrakts, citronzāles, laima, beogamotes, kanēļa, ilang ilanga ēteriskās eļļas.