Atsvaidzinošs liftinga krēms Agent White BeTheSkyGirl

20.80 24.80
Preces kods: 076735
tilpums
50 ml
Ražotājs
BeTheSkyGirl

Ādu atsvaidzinošs liftinga krēms Agent White, James White nogurušai, bālai and dehidrētai ādai. Krēms uzlabo ādas krāsu, mitrina un padara ādu tvirtāku.

Krēmā apvienoti ļoti efektīvi, dabiski izgaismojoši liftinga komponenti. To uzdevums ir atjaunot sejas mirdzumu, izlīdzināt toni un mazināt plankumus, vienlaikus atstājot to tvirtu, mitrinātu un gludu. Izmantot no rīta kā dekoratīvās kosmētikas bāzi un vakarā kopā ar sejas ādai piemērotu FACE sērijas serumu.

Aktīvās sastāvdaļas:

1. Citrona ekstrakts satur balinošas un mīkstinošas sastāvdaļas, ieskaitot citronskābi un lielu C vitamīna devu. Tas ir spēcīgs antioksidants, aizsargā ādu no brīvo radikālu kaitīgās iedarbības, aktivizē ādas atjaunošanās procesus, mitrina, palielina ādas elastību un tvirtumu, baro un atjauno priekšlaicīgi novecojošu ādu, darbojas saudzīgi un samazina poru redzamību, rūpējas par jauktu un taukainu sejas ādu.

2. Vitamīns C – 3-O etilaskorbīnskābe “ET-VC” – jaunākās paaudzes vitamīns C, ļoti stabils, ļoti efektīvs spēcīgs antioksidants, izgaismo ādu un ir piemērots pat ļoti jutīgai ādai;

3. B3 vitamīns (niacinamīds) stimulē keramīdu ražošanu, lai āda kļūtu izturīgāka pret ārējo faktoru iedarbību, mitrina, mazina grumbas, palīdz cīnīties pret ādas krāsas maiņu, mazina sebuma pārprodukciju.

4. Rīsu eļļa mitrina, attīra, aizsargā ādu, ātri uzsūcas, neatstājot uz ādas taukainu slāni, ideāli piemērota jutīgai ādai, satur gamma orizanolu – spēcīgu antioksidantu, kas paātrina šūnu atjaunošanos un kavē ādas novecošanos, iedarbojas kā dabisks UV filtrs, uc.

Vegānu.

Izspiest pietiekamu daudzumu krēma un uzklāt uz iepriekš attīrītas un tonizētas ādas.