Attaukotājs un dezinficējošs līdzeklis virtuvei Assainol, timiāns un citrons

5.80
Preces kods: 780033
tilpums
500 ml
Ražotājs
Assainol

Efektīvs un viegls izmatošanā attīrošs, attaukojošs un dezinficējošs sprejs virtuves virsmām, katliem, pannām, gatavošanas rīkiem ar timiāna un citrona aromātu.

Assainol mājas kopšanas līdzekļi ir izgatavoti no dabīgas izclemes dezinficēošām sastāvdaļām un satur pienskābi.

Nestur balinātājus, alergēnus, krāsvielas un konservantus. 100% dabīgu ēterisko eļļu aromāts.

Serticifēts ECOCERT.

Assainol ir jaunās paaudzes dezinficējoši līdzekļi mājas kopšanai. Satur vairāk par 99% dabīgas un minerālas izcelsmes sastāvdaļas. Tie baktericīgi, pretsēnīšu un virucīdi* un ir aktīvi pret štammiem: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Listéria monocytogenes, Salmonella entérica, Candida albicans, H1N1, Adenovirus, Poliovirus, Murine norovirus.

*Virucīds – jebkurš fizisks vai ķīmisks aģents, kas deaktivē vai iznīcina vīrusus. Atšķiras no pretvīrusu preparātim, kas ingibē vīrusu vairošanos.

  1. Izsmidzināt uz attīrāmās virsmas un atstāt uz 30-60 minūtēm.
  2. Mazgāt ar tīru, mitru lupatu vai švammi.
  3. Rūpīgi izskalot mazgāšanas rīkus.

Korekta dozēšana ekonomē līdzekli un izmaksas, kā arī mazina līdzekļa iedarbību uz apkārtējo vidi.

Mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvo un nejonu virsmaktīvo vielu. Dezinfekcijas līdzekļi: etilspirts, pienskābe, smaržas. Arī: ūdens, citronskābe, denaturants.

Nesatur alergēnus, kas marķēti  saskaņā ar ES 26 alergēnu sarakstu.  Analīzi veic atbilstoši dezinfekcijas atlieku kategorijām, kas var ietekmēt cilvēku veselību.