Attaukotājs virtuves virsmām Almacabio

6.60
Preces kods: 181648
tilpums
750 ml
Ražotājs
Almacabio

Tā neagresīvā attaukošanas darbība ātri un efektīvi noņem visas tauku atliekas. Almacabio attaukošanas sprejam ir maigs ābolu etiķa aromāts, kas neitralizē tauku smaku, kas rodas ēdiena gatavošanas laikā. Drošs metāla detaļām un virsmām.
Noņem smakas un taukus
Aizsargā metāla virsmas
Ābolu etiķa aromāts
Sprejs

Paredzēts krāsnīm, sildvirsmām un plītīm, darba virsmām, lakotām, emaljētām, nerūsējošā tērauda un laminētām virsmām, plastmasai, keramikai, stiklam un akmens masas virsmām, porcelāna flīzēm. Efektīvi iedarbojas uz taukiem, netīrumiem un dažāda veida atlikumiem. Dezodorē, dezinficē un palīdz aizsargāt nerūsējošā tērauda un satīna apdari. Ideāli piemērots arī ledusskapju un saldētavu iekšējo un ārējo virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai. Visas virsmaktīvās vielas un šķīdinātāji, viegli, ātri un pilnīgi bioloģiski noārdāmi, ir iegūti tikai augu bāzes.

Visas sastāvdaļas ir atļautas, videi draudzīgas un bioloģiski saderīgas saskaņā ar Bio C.E.Q. vadlīnijām.

Nesatur fosforu, fosfātus, fermentus, ķīmiskos konservantos, dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

 

Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. SARGĀT NO BĒRNIEM!

Izsmidzināt tieši uz virsmas. Atstāt vismaz uz 5 minūtēm. Notīrīt ar mitru drānu, līdz tā ir pilnīgi sausa. Stipru netīrumu gadījumā atkārtot procesu. Sargāt no siltuma avotiem. Nelietot uz virsmām, kas ir jutīgas pret sārmainu pH, piemēram, marmora, terakotas flīzēm, koka virsmām utt.

Regulation EC no. 648/2004): 5-15%: bioethanol (microbial culture); <5%: anionic & nonionic surfactants (coconut oil), perfume.