Dziļi mitrinošs un reģenerējošs ķermeņa krēms

6.50 13.00
Preces kods: EURA
Tilpums
200 ml
Ražotājs
Terpenic Labs

Euraderm krēms pateicoties sastāvam ir lielisks līdzeklis agrīno striju profilaksei un ārstēšanai, piemēram, tādām ko rada grūtniecība, pēkšņas svara svārstības, endokrīnās izmaiņas vai krūšu implantu vai dermolipektomijas (tauku atsūkšanas) procedūrām. Pateicoties optimālai tekstūrai, krēms pilnībā iesūcas dermā, atstāt uz ādas maiguma sajūtu.

Euraderm sastāv 100% dabiskām sastāvdaļām un ēteriskajām eļļām. Nesatur parabēnus, mākslīgās smaržas un parafīnu.

Viegli uzklājiet nepieciešamo produkta daudzumu apstrādājamajā zonā, vēlams vismaz divas reizes dienā (no rīta un vakarā).

Lavandas ēteriskā eļļa satur monoterpēna savienojumus ar reģeneratīvu un antiseptisku iedarbību, kas atjauno audu aktivitāti.

Muskata rozes (mežrozes) sēklu ēteriskā eļļa piemīt ļoti spēcīga iedarbība formās striju ārstēšanā, jo ir bagāta ar nepiesātinātām taukskābēm. Šīs taukskābes atjauno hidrolipido pārklājumu, saglabājot ādas barjeras funkciju un aiztur transdermālo mitruma zudumu. Šī eļļa iedarbojas arī uz šūnu reģenerāciju.

Kliņģerīšu ēteriskā eļļa satur triterpēna spirtus, tiem piemīt pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Satur arī aminoskābes, kas paātrina granulēto audu veidošanās procesu un epitēlija atjaunošanos.