Gels nogurušām kājām Livium Terpenic – izpārdots

10.80
Preces kods: 164265
tilpums
100 ml
Ražotājs
Terpenic

Nogurušas kājas, smagums kājās, krampji. Šie simptomi parasti ir saistīti ar sliktu asins cirkulāciju, kas izpaužas galvenokārt kājās. LIVIUM gelu, kas pilnībā sastāv no dabīgām ēteriskām eļļām un augiem, uzlabos asisnsriti un dos jūsu kājām vieglumu. Gels veicina atgūšanos pēc ķirurģiskajām vēnu procedūrām.

Tā kā gels nav auksts, tas nodrošina patīkamu dabīgu svaigumu, kas siltuma mēnešos samazina smaguma sajūtu.

Galvenās aktīvās vielas:

Itālijas salmenes ēteriskā eļļa – pateicoties augstajam beta-diketonu saturam, paātrina mazu hematomu uzsūkšanos, kas var izveidoties pēc sasitumiem vai sastiepumiem, un uzlabo asins plūsmu.

Piparmētras ēteriskā eļļa – analgētiska iedarbība, rada dabīgu svaiguma sajūtu, mazina sāpes un samazina karstumu kājās, kas rodas sliktas asisnsrites dēļ.

Rozmarīna ēteriskās eļļa – uzzlabo vēnu asins apriti, pateicoties tās vazokonstriktors efekta,, noņem vazodilatācijas izraisīto tūsku, tonizē asinsvadus.

Vīnogu sēklu eļļa – piemīt mīkstinošas un antioksidanta īpašības, jo tā saturu augstu omega-6 un vitamīnu E un C līmeni, turklāt tai piemīt spēja cīnīties pret brīvo radikālu kaitīgo iedarbību.

Uzklāt gelu no rītiem un vakaros, vai pēc nepieciešamības dienas laikā.