IGNEADERM krēms aukstām rokām un kājām

4.90 7.70
Preces kods: 164258
Tilpums
50 ml
Ražotājs
Terpenic Labs

Izstrādāts, lai nodrošinātu neatliekamu palīdzību un strauju tonusa atjaunošanos ķermeņa zonās, kas cieš no sliktas asinsrites un aukstuma iedarbības. Daudziem cilvēkiem ekstremitātes (kājas, rokas), ausis un deguns cieš no aukstuma diskomforta asinsrites traucējumiem dēļ. Parasti šie traucējumi tiek pasliktināti zemu temperatūru ietekmē, jo aukstuma ietekmē kapilāri nevar nodrošināt nepieciešamo skābekļa un uzturvielu daudzumu.
Ēteriskās eļļas, kas ietvertas Igneaderm krēmā, veic asinsvadus paplašinošu, nomierinošu un pretiekaisuma iedarbību, un pamazām atgriež siltuma jutīgumu rokām, pēdām un citām ķermeņa zonām.

Palīdz atrisināt problēmas, kas rodas Reino sindroma gadījumā – nejutīgums, sāpes, cianozes, aukstuma sajūta rokās, kājās, uz sejas. Krēms pakāpeniski palīdz atjaunot normālu ķermeņa temperatūru, novēršot nepatīkamus simptomus, arī pēc apsaldējumiem.

Aktīvās sastāvdaļas:

Kanēļa ēteriskā eļļa – atgriež siltuma sajūtu un jutīgumu skartajās zonās.

Romas kumelītes ēteriskā eļļa – pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība, novērš pietūkumu, tirpšanu un niezes simptomus.

Kliņģerīšu ekstrakts un avokado eļļa – mitrina un atjauno bojātas ādas zonas.

Uzklāt pietiekamu daudzumu, viegli iemasēt līdz tas pilnībā uzsūcas. Pirms došanās aukstumā, uzklāt minimums pusstundu pirms iziešanas.