Mitrinoša algināta maska ​​Pink Rose ar Damaskas rozes ekstraktu SmoRodina

8.80
Preces kods: 726110
tilpums
45 gr
Ražotājs
SmoRodina

Ja vēlaties atjaunot ādas hidrolipīdu slāni, atsvaidzināt sejas ādu, atbrīvoties no ādas, lobīšanās, sausuma un mitruma trūkuma sajūtas – šī maska ​​ir paredzēta jums!

Mitrinoša maska ar Damaskas rozes ekstraktu:

  • atjauno hidrolipīdo slāni;
  • novērš lobīšanos;
  • piešķir elastību, tai ir savelkošs un limfodrenāžas efekts;
  • piemīt pretiekaisuma iedarbība;
  • ideāli piemērota ādas mitrināšanai un atsvaidzināšanai ap acīm;
  • piemērota visiem ādas tipiem.

Masku rekomendējams lietot ka patstāvīgu ādas kopšanas līdzekli, ka ādas atjaunināšanas kursa līdzkeli vai kompleksā ar citiem SmoRodina produktiem.

Viens iepakojums satur pulveri 3 procedūrām. Noturīgākam rezultātam procedūras vēlams veikt ar 2-3 dienu starpību. Rezultātā jūs iegūsiet tvirtu ādu ar līdzenu toni, mirdzošu, bez pigmenta vai sausuma plankumiem, bez iekaisumiem.

SmoRodina algināta maskām tiek izmantots Francijas algināts un dabīgās aktīvās vielas pietiekošos apjomos, lai katra maska varētu atrisināt ādas ikdienas problēmas un iegūt redzamus rezultātus īsā laika posmā.

100% dabīgs.

  1. 5 tējkarotes maskas pulvera iemaisīt ar 10 tējkarotēm auksta ūdens. Pievienojiet ūdeni pakāpeniski, ātri, ātri maisot, kamēr sanāk krējumam līdzīga struktūra.
  2. Tad uzklājiet masku uz iepriekš samitrinātas vai tonizētas ādas biezā kārtā un atstājiet uz 15-20 minūtēm.
  3. Pirms maskas noņemšanas, samitriniet tās malas, to būs vieglāk noņemt.

Solum diatomeae, Algin, Calcium sulfate, Disodium phosphate, Hydrolyzed collagen, Rosa damascene extract, Hibiscus sabdariffa flower extract, CI 77491, Parfum.