Paraugu komplekts Oceanwell Basic – izpārdots

20.90
Preces kods: 981462
tilpums
7 produkti
Ražotājs
Oceanwell

Komplektā ietilpst 7 produktu paraugi.

Sertificēts NATRUE.

Vegānu.

1 Atsvaidzinošs attīrošs gels, 15 ml

Koncentrēts jūras aļģu ekstrakts un tīrs jūras ūdens atdzīvina un dod ādai enerģiju. Jūras minerāli un aļģes veicina epidermas elastību, āda kļūst vesela un izskatās svaiga.

2 Maigs ādas attīrīšanas pieniņš, 15 ml

Viegls pieniņš ar jūras aļģu koncentrātu un jūras ūdeni vienlaikus attīra un baro, aizsargā un atjauno ādu. Atjauno lipīdu slāni.

3 Aktivizējošs jūras gels, 15 ml

Ar augsti koncentrēta aļģu ekstraktu un minerālvielām bagātu jūras ūdeni gels kompensē ādai trūkstošās vielas, aktvizē šūnu darbību. Gelam ir pampuma (boosting) efekts.

4 Mitrinošs un aizsargājošs krēms, 5 ml

Mitrinošs un aizsargājošss dienas krēms ar koncentrētu jūras aļģu ekstraktu, tīru jūras ūdeni, vērtīgo hohoba eļļu, burvju lazdu ūdeni un šī sviestu ir pamats veselīgai ādai. Tas padara ādu maigu un gludu, novērš ādas kairinājumu, piesātina šūnas ar jūras minerāliem un mikroelementiem un stimulē dabīgu ādas atjaunošanās procesu. 24h mitrināšana.

5 Barojošs krēms, 5 ml

Intensīva kopšana ar koncentrētu jūras aļģu ekstraktu un tīru jūras ūdeni nogurušai, strasam pakļautai ādai. Krēms baro un atjauno sejas, kakla un dekoltē ādu, nodrošina mitrināšanu un aktivizē ādas atjaunošanās procesus, uzlabo ādas elastību un stabilitāti.

6 Reģenerējošs losjons sejas un ķermeņa ādai, 15 ml

Viegls sejas un ķermeņa pieniņš ar koncentrētu jūras aļģu ekstraktu un tīru jūras ūdeni aktivizē, atjauno un mitrina ādu. Kombinācija ar hohoba eļļu un alveju padara ādu stingru un veselīgu.

7 Reģenrējoša eļļa sejas un ķermeņa ādai, 15 ml

Brūnaļģu eļļas macerāts atslābina un atdzīvina ādu. Piemērota ikdienas kopšanai, kā arī ķermeņa un sejas masāžai.

Katrs produkts lietojams saskaņā ar produkta atsevišķu aprakstu.