Paštonējošs ķermeņa krēms Invisible Tan® Eco By Sonya

32.95
Preces kods: 033613
tilpums
150 ml
Ražotājs
Eco By Sonya Driver

EcoBySonya godalgotais Invisible Tan® krēms ir grezns, izteikts, paštonējošs losjons sejas un ķermeņa ādai. Šis produkts ir vislabāk piemērots gaišam un vidējam ādas tonim. Jau pirmajā lietošanas reizē tas nodrošina skaistu, ticamu iedegumu! Kā krēms tas ir neticami barojošs jūsu ādai. Tas satur alvejas sulu, rožu ģerānijas eļļu, avokado eļļu un kumelītes ekstraktu.

Vislabākais ir tas, ka Invisible Tan® express tonējošo krēmu ir neticami viegli uzklāt! Uzklājiet Invisible Tan® losjonu tāpat kā jūsu ierasto ķermeņa krēmu uz tīras, sausas ādas. Tā unikālā “neredzamā” formula vislabāk attīstās 8 stundu laikā. Tāpēc mēs iesakām to uzklāt pēc vakara dušas un ļaut tam pilnībā absorbēties pirms gulētiešanas.

Krēms nesatur mākslīgas un sintētiskas sastāvdaļas.

2016. gadā šim produktam tika piešķirta dabiskās sauļošanās kategorijas uzvara starptautiskajā skaistumkopšanas dabiskās veselības konkursā Lielbritānijā.

Der visiem ādas tipiem.

80% sertificētu organisku izejvielu.

Sertificēts O.F.C. Certified Organic Australia.

Vegāniem draudzīgs.

Vienmērīgi uzklājiet krēmu uz visa ķermeņa apļveida kustībām, iemasējiet līdz pilnai absorbcijai. Pēc lietošanas rūpīgi jānomazgā rokas. Lai iegūtu labākus rezultātus, pīlingu jāveic 24–48 stundas pirms līdzekļa uzklāšanas.

Labākai uzklāšanai iesakām izmantot speciālo cimdu.

rganic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural DHA (Sugar Cane Derived)**, Natural Glyceryl Stearate (Vegetable Derived)**, Organic Avocado Oil*, Organic Macadamia Oil*, Organic Glycerin (Vegetable Derived)*, Natural Cetyl Alcohol (Vegetable Derived)**, Natural Potassium Cetyl Phosphate (Vegetable Derived)**, Natural Stearic Acid (Vegetable Derived)**, Radish Root Ferment**, Elderberry Fruit**, Organic Rose Geranium Oil*, Organic Chamomile Flower*, Natural Xanthan Gum (Sugar Derived)**, Organic Lecithin (Sugar Derived)*, Natural Vitamin E**, Natural Alcohol (Sugar Cane Derived)**
Visas sastāvdaļās *organiskas vai **dabīgas izcelsmes