Paštonējošs ķermeņa ūdens Hempitan™ Tan Water™ EcoBySonya

32.95
Preces kods: 000978
tilpums
140 ml
Ražotājs
EcoBySonya Driver

HEMPITAN™ Tan Water™ ir sertificēts organiskais ķermeņa tonējošs ūdens, kas nodrošina īpaši tumšu iedegumu.

Paštonējošs ūdens satur kaņepju sēklu ekstraktu, kuram piemīt fenomenālas ādu mitrinošas īpašības, hialuronskābi, kas dabīgi dziļi mitrina ādu, un kakao ekstraktu, kas mitrina un līdzsvaro ādas mitruma līmeni.

Revolucionārs organiskais HEMPITAN Body Tan Water ™ ir izgatavots no tikai organiskām un dabīgām sastāvdaļām spreja formā. Nekomodogēns, neaizsprosto poras. Nodrošina ilgstošu iedegumu, nekavējoties absorbējas un smaržo lieliski!

Der visiem ādas tipiem.

Labākai un ērtākai uzklāšanai iesakām izmantot speciālo cimdu.

88% sertificētu organisku izejvielu.

Sertificēts O.F.C. Certified Organic Australia.

Vegāniem draudzīgs.

Pirms lietošanas labi sakratiet. Turiet spreju apm. 10 cm attālumā no ādas un vienmērīgi izsmidziniet to uz visu ķermeni un ar apļveida kustībām iemasējiet ādā ar rokām. Pēc lietošanas rūpīgi jānomazgā rokas. Lai iegūtu labākus rezultātus, pīlingu jāveic 24–48 stundas pirms līdzekļa uzklāšanas. Atstāt uz 1 – 4 stundām atkarībā no vēlamās krāsas dziļuma. Pēc noteikta laika, kad tonis jūs apmierina, nomazgājaties dušā.

Labākai uzklāšanai ieskām izmantot speciālu cimdu.

Tikai ārīgai lietošanai. Pirms lietošanas mēs iesakām pārbaudīt alerģijas plāksteri. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja rodas kairinājums, pārtrauciet lietošanu un apmeklējiet ārstu. Uzglabāt temperatūrā līdz 30 ° C.

Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural DHA (Sugar Cane Derived)**, Organic Glycerin (Vegetable Derived)*, Natural Caprylyl/Capryl Glucoside (Sugar Derived)**, Natural Glyceryl Caprylate (Vegetable Derived)**, Radish Root Ferment**, Organic Sweet Orange Oil*, Organic Coconut Water*, Natural Parfum (Fresh Botanical Blend)**, Natural Cocao**, Organic Hemp Seed Extract*, Natural Vegan Hyaluronic Acid**, Natural Sodium Cocoyl Glutamate (Vegetable Derived)**, Natural Dehydroxanthan Gum (Sugar Derived)**, Natural Polyglyceryl-6 Oleate (Vegetable Derived)**, Sodium Surfactin (Natural Preservative)**, Natural Maltodextrin (Vegetable Derived)**, Citric Acid (Citrus Fruit Derived)**

Visas sastāvdaļas ir *organiskas vai **dabīgas izcelsmes