Paštonējošs sejas ūdens Face Tan Water™ EcoBySonya

32.95
Preces kods: 000183
tilpums
100 ml
Ražotājs
EcoBySonya Driver

Paštonējošs sejas ūdens ir pakāpenisks iedeguma toners, kas izveidots sejas, kakla un dekoltē zonām. Face Tan Water piešķir skaistu un jauneklīgu mirdzumu un samazina nepieciešamību lietot tonālo krēmu! Tas nesatur mākslīgas un sintētiskas sastāvdaļas. Tas ir izgatavots tikai no sertificētām organiskām un dabīgām sastāvdaļām. Raksturīgas Face Tan Water sastāvdaļas ir alvejas sula, apelsīna un rozes ģerānijas eļļas.

Lai saglabātu šo vasaras iedeguma mirdzumu uz sejas bez saules kaitīgo staru iedarbības, 2-3 reizes nedēļā uzklājiet pašiedeguma līdzekli Face Tan Water. Sejas iedeguma ūdens nav komodogēns, tas ir izveidots tā, lai bloķētu mitrumu, nepārblīvējot poras. Ūdenim piemīt vieglas mitrinošās īpašības, kas ļauj jūsu ādai justies maigai un mitrinātai, nekad taukainai!

2016. gadā produkts tika apbalvots ar GOLD Lielbritānijas Pure Beauty Awards balvā kā labākais jaunais saules kopšanas un sauļošanās līdzeklis, kā arī bija uzvarētājs dabīgā sauļošanās kategorijā 2017. gada Janey LOVES PLATINUM konkursā.

Der visiem ādas tipiem.

92% sertificētu organisku izejvielu.

Sertificēts O.F.C. Certified Organic Australia.

Vegāniem draudzīgs.

Labākam rezultātam iesakām sejas paštonējošo ūdeni uzklāt uz tīras, sausas ādas tāpat kā ar toneri. Lietojiet 2 – 3 reizes nedēļā, lai iegūtu mirdzošu, pastāvīgu iedegumu.

Izmantojiet dažas dienas pēc kārtas, lai izveidotu vēlamo krāsu, tad 2–3 reizes nedēļā, lai saglabātu to.

Vismaz 24 stundas pirms sejas paštonējošā ūdens uzklāšanas jums jāveic pīlings. Turpmāk to veiciet tikai vienu reizi nedēļā, jo mūsu organiskajiem pašiedegumiem ir nepieciešams noteikts daudzums atmirušo ādas šūnu.

Izmantojiet rokas, lai uzklātu līdzekli, jo kokvilnas spilventiņš var absorbēt visu šķidrumu. Tas nesatur neko sintētisku vai mākslīgu, tomēr iesakām rokas mazgāt uzreiz pēc uzklāšanas.

Pārliecinieties, ka uzklājat pietiekami daudz līdzekļa, vismaz vienu tējkaroti uz vienu lietošanas reizi.

Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural DHA (Sugar Cane Derived)**, Organic Glycerin (Vegetable Derived)*, Natural Caprylyl/Capryl Glucoside (Sugar Derived)**, Radish Root Ferment**, Natural Vegan Hyaluronic Acid**, Organic Rose Geranium Oil*, Organic Orange Peel Oil*, Natural Glyceryl Caprylate (Vegetable Derived)**, Natural Sodium Cocoyl Glutamate (Vegetable Derived)**, Natural Dehydroxanthan Gum (Sugar Derived)**, Natural Polyglyceryl-6 Oleate (Vegetable Derived)**, Sodium Surfactin (Natural Preservative)**, Citric Acid (Citrus Fruit Derived)**

Visas sastāvdaļas *organiskas vai **dabīgas izcelsmes