Patči acīm pretgrumbu zero waste SmoRodina

11.88 19.80
Preces kods: 000644
tilpums
30ml/4gab.
Ražotājs
SmoRodina

Zero waste patču komplekts acu ādas kopšanai ar pretgrumbu iedarbību iekļauj:

1. 30 ml serumu Anti-Wrinkle – izlīdzina grumbas, nostirprina ādu.

2. 4 gab. daudzkārt lietojamie 100% organisko kaņepju auduma patči.

3. Metāla kārba patču žāvēšanai un glabāšanai.

Anti-Wrinkle serumam ir ādu nostiprinoša un mīmisko grumbiņu izlīdzinoša iedarbība. Tā satur dabīgo peptīdu kompleksu (uz dabīgo dipeptīdu bāzes: karnizons un anzerīns), kas uzlabo ādas elastību par 40% un palīdz novērst asinsvadu (zvaigznīšu) redzamību. Anigozanthos flavidus ziedu ekstrakts – sastāvdaļa, kas ieguva sudraba balvu Best Active Ingredient Silver 2019 kosmētikas jomā, palielina dermas olbaltumvielu (Tenascins-X) ražošanu, atjauno ādas elastību ar redzamu rezultātu jau stundas laikā. Mazina grumbu parādīšanos, palielina kolagēna un elastīna sintēzi.

Serums paredzēts 20-25 procedūrām.

100% dabīgs.

  1. Uzklāt uz patčiem 2-3 pilienus seruma un uzlikt tos zonā ap acīm.
  2. Atstāt uz 7-15 minūtēm. Sajā laikā patči sāks izžūt, tāpēc sekojiet, lai tie neizžūst līdz galam, jo uz jūtīgas ādas izžuvis audums var atstāt īslaicīgu apsārtumu. Patčus var mitrināt ar serumu pa augšu.
  3. Pēc lietošanas viegli izskalojiet patčus ar siltu ūdeni. Neizgriezt un nedeformēt, lai noņemtu lieto ūdeni.
  4. Zāvēt izklātā veidā uz auduma vai uz speciālas kārbas vāka.
  5. Glabāt patčus rekomendējam noslēgtā veidā.

Aqua*, Flores Centaureae cyanus water*, Glicerin*, Glycerin (and) Water (and) Anigozanthos Flavidus Extract*, Carnosine (and) Anserine (and) Amino acids*, Caffeine*,  Centaurea cyanus flowers extract*, Coffea arabica seed extract*, Cannabis sativa extract*, Rosmarinus officinalis extract*, Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin*, Carrageenan*, Basilicum Essential Oil *, Verbena Essential Oil*.

* – dabīgajā kosmētikā atļautās sastāvdaļas.