Pretklepus sīrups pieaugušajiem ar ēteriskajām eļļām Terpenic

9.60
Preces kods: 166207
tilpums
125 gr
Ražotājs
Terpenic

Terpenic Expectus balzāma sīrups pieaugušajiem 100 ml. Uztura bagātinātājs ar mīkstinošu efektu, atvieglo krēpu izdalīšanos.

Balzamisks sīrups Expectus atšķiras ar savu patīkamo medus garšu, nomierina orofaringeāla gļotādas, pateicoties tā mīkstinošajam efektam un atvieglo atkrēpošanas darbību. Expectus sastāvs nesatur konservantus, ir piemērots slimajiem ar celiakiju. Tas nesatur glutēnu, laktozi un piena olbaltumvielas.

Sastāvdaļas:

Eikalipts (Eucalyptus globulus) nomierina un mīkstina elpošanas sistēmu, rekomendējams pie iekaisuma  bronhos, degunā un kaklā.

Citronam (Citrus X lemon, ir atzīta antiseptiska un imūnstimulējoša iedarbība.

Timiāna (Thymus vulgaris) lapām, kas bagātas ar timiola, karvakrola un flavonoīdu molekulām, ir nomierinoša un pretklepus, kā arī antiseptiska iedarbība.

Ceļteku lapas (Plantago lanceolata L.) cita starpā atzīmētas ar tās sastāvu gļotās, pektīnos un tanīnos, nodrošina pretiekaisuma, pretklepus un antihistamīna iedarbību.

Deviņvīruspēka ziedus (Verbascum thapsus) tradicionāli lieto vieglu alerģisku un infekciozu elpošanas traucējumu gadījumā, ir liels gļotu, flavonoīdu, glikozīdu un aromātisko molekulu procentuālais daudzums, kas ir atbildīgs par to balzamisko, pretklepus un antialerģisko aktivitāti.

Magoņu (Papaver rhoeas) ziedlapiņas, kas bagātas ar antocianozīdiem, alkaloīdiem, nodrošina to ar mīkstinošu, balzamisku, nomierinošu un spazmolītisku īpašības.

Propolisa ekstrakts izceļas ar fenola skābju un esteru saturu.

Medus, ko tradicionāli lieto kā klepus nomācošu līdzekli un gripas simptomu ārstēšanai, ir ogļhidrātu un antioksidantu avots. Tam ir antiseptiskas un pretmikrobu īpašības, kā arī tas ir efektīvs pārtikas konservants.

No 12 gadiem 10ml ik pēc 12 stundām. Nepieciešamības gadījumā devu var palielināt līdz 10 ml ik pēc 8 stundām.

Glicerina, miel, agua, extracto fluido de hojas de tomillo (Thymus vulgaris), extracto fluido de hojas de llantén menor (Plantago lanceolata), extracto fluido de flores de gordolobo (Verbascum thapsus), extracto fluido de pétalos de amapola (Papaver rhoeas), própolis extracto seco 12:1(estandarizado flavonoide 10% galangina), aceite esencial de Eucalyptus globulus*, aceite esencial de corteza de limón* (Citrus X limon).

(*)= Ingrediente de la agricultura biológica.

Klepus tiešām pāriet vienas nedēļas laikā!