Reģenerējošs sejas serums Reviver Skintra

10.50 12.90
Preces kods: 666079
tilpums
30 ml
Ražotājs
SkinTra

Sejas serums Reviver apvieno vairākas īpašības, kas uzlabo ādas stāvokli dabiskā veidā. Produkts ir ideāls pretnovecošanas kopšanas uzsākšanai. Antioksidantu bagātība galvenokārt ir saistīta ar galaktomīciju fermentiem 30% koncentrācijā. Papildus fermetiem serums satur niacinamīdu un azeloglicīnu, citas sastāvdaļas, kas samazina brīvo radikālu aktivitāti.

Serums lieliski noderēs ādas mitruma līmeņa uzlabošanai pat ļoti sausai ādai. Saglabā mitrumu epidermā un izvelk to no apkārtējās vides. Un, paātrinot pīlinga fizioloģisko procesu, tas novērš veco šūnu, netīrumu un putekļu uzkrāšanos un melno punktu veidošanos.

Ādas toņa izlīdzināšanu var veikt divos veidos, t.i., stimulējot šūnu apmaiņas fizioloģisko procesu, hiperpigmentācija tiek pakļauta pakāpeniskam pīlingam. Tajā pašā laikā tiek samazināta melanīna (ādas pigmenta) sintēze, kā rezultātā tiek ievērojami samazināta jaunu pigmenta plankumu parādīšanos.

Serums ir MUST HAVE cilvēkiem ar problemātisku ādu, rozaceju un melnajiem punktiem. Efektīvi regulē tauku dziedzeru darbu, nomierina kairinājumus un novērš jaunu veidošanos. Turklāt tas izgaismo, noņem pēciekaisuma krāsas maiņu un ir visefektīvākais no visiem SkinTra produktiem.

Lietošanu pielāgo individuālām vajadzībām. Tāpēc padomājiet par to, kāds efekts jums rūp. Mēs iesakām uzklāt vakarā pēc rūpīgas sejas attīrīšanas uz sausas ādas.

Anti age – lietot max 5 dienas nedēļā. Ja pamanāt pīlingu, tad ik pēc 2 dienām vai ne biežāk kā 3 vakarus pēc kārtas. Pirms krēma uzklāšanas ir vērts pagaidīt apmēram 10 minūtes. vai pievienojiet dažus pilienus seruma krēmam.

Pūtīšu mazināšana un ādas toņa izlīdzināšana – lietojiet 5 reizes nedēļā – uzklājiet vienu pašu vai pirms krēma (serumam ir jāiesūcas) – Spēcīgāko efektu pamanīsiet uzklājot serumu vismaz 3 naktis pēc kārtas. Jābūt pīlingam, pat lobīšanās. Uzklājiet uz visas sejas vai tikai uz problemātiskām vietām, piemēram, ar aktīvām pūtītēm, melniem punktiem vai pigmenta plankumiem.

Mitrināsana un atjaunošanās – lietot katru dienu, bet pievienot 1-2 pilienus uz vienu krēma “porciju”, kura īpašības tiks pastiprinātas, t.i., mitrinošs, mīkstinošs, atjaunojošs un izgaismojošs efekts. Atmirušās ādas šūnas neuzkrāsies, jo fizioloģiskais pīlings tiks maigi paātrināts.

WOW efekts – izmantojiet, ja jūsu āda ir sliktā stāvoklī, t.i, tā izskatās nogurusi, bāla, raupja, netīra utt. Uzklājiet vienu kārtu, pagaidiet, līdz tā pilnībā iesūcas, tad uzklājiet vēl vienu. Pabeidziet kopšanu, neizmantojiet citus produktus. No rīta āda izskatīsies veselīga un mirdzoša, un uz tausti tā būs maiga un gluda.

Aqua (Water), Galactomyces Ferment Filtrate, Potassium Azeloyl Diglycinate, Propanediol, Niacinamide, Lactobionic Acid, Panthenol, Allantoin, Polysorbate 20, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Lactic Acid.