Skābju sejas pīlings Peel Me Tender BeTheSkyGirl

5.80
Preces kods: 076742
tilpums
2 x 4 gr
Ražotājs
BeTheSkyGirl

Skābju sejas pīlings no delikātām skābēm – azelaīna, mandeļu un citronu – un vitamīnu kompleksa – B (B3, B5 un B6), C un E  un auzu pārslām spēcīgi (bet tomēr maigi) attīra un izgaismo sejas ādu un sagatavo to turpmākai kopšanai ar BeTheSkyGirl FACE sērijas produktiem. Veikt regulāri, reizi nedēļā, un jūs izbaudīsiet savas ādas skaisto mirdzumu un svaigumu.

Pīlings brīnišķīgi izlīdzina un padara mirdzošu ādas toni, nostiprina ādas struktūru. Tajā esošie antioksidanti novērš grumbu veidošanos un aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Tas satur vitamīnu C, E un B un azelaīnskābes, mandeļu un citronskābes, kā arī urīnvielu (urea) un auzu pārslas, kam ir izgaismjoša un atjaunojoša iedarbība. 

Der arī maigai un jutīgai ādai. Lietot 1 reizi nedēļā.

Atcerieties neveikt pīlingu laikā, ja jūsu āda būs pakļauta ilgākai saulei iedarbībai, un pēc pīlinga aizsargājiet ādu ar krēmu ar saules filtriem.

Iepakojums paredzēts divam lietošanas reizēm.

Vienu iepakojumu iebērt traukā, lēnām pievienot 6 ml ūdens un maisīt līdz izveidojas putu konsistence. Uzklāt uz attīrītas sejas ādas, izvairoties no acu un lūpu zonas. Turēt 2-5 minūtes, tad noskalot ar lielu daudzumu silta ūdens.

Ja trāpat acīs, tad mazgat ar lielu ūdens daudzumu.

Talc, Avena Sativa Meal Extract, Azelaic Acid, Mandelic Acid, Urea, Citric Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Bicarbonate, Cellulose Gum, Niacinamide, Sodium Starch Octenylsuccinate, Maltodextrin, Calcium Pantothenate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCI, Silica