Trauku mazgāšanas līdzeklis mašīnām 2in1 Almacabio

8.26 11.80
Preces kods: 159463
tilpums
1000 ml
Ražotājs
Almacabio

Almacabio 2-in-1 trauku mazgājamās mašīnas želeja ir revolucionāra, ja runa ir par videi draudzīgiem trauku mazgāšanas līdzekļiem šķidrā formā. Želeja ir ne tikai efektīvs mazgāšanas līdzeklis, bet arī skalošanas līdzekis. Tas lieliski darbojas pie jebkuras mazgāšanas programmas, pat pie zemas temperatūras mazgāšanas.

Koncentrētā forma ļauj veikt līdz 50 mazgāšanām.

Rūpīgi noņem pārtikas atliekas. Ideāli jebkura veida emaljas, stikla, keramikas, nerūsējošā tērauda, alumīnija vai plastmasas mazgāšanai. Atstāj traukus pilnīgi tīrus un spīdīgus. Darbojas, lai aizsargātu jūsu trauku mazgājamās mašīnas metāla daļas.

Efektīvi noņem taukus un smakas

Neatstāj ēdienu atlikumus

Novērš šiku un kaļķakmens veidošanos 

Padara traukus mirdzošus

Sertificēts CCPB.

 

Noņemt pārtikas atkritumus no traukiem un ievietot trauku mazgājamā mašīnā. Ieliet produktu attiecīgajā dozatorā. Izvēlēties mazgāšanas programmu atbilstoši tam, cik trauki ir netīri – no 18 ml līdz 22 ml. Sārmains produkts. Lai iegūtu labākus rezultātus, izmantojiet Almacabio sāli. Ja ūdens ir īpaši ciets, apsveriet iespēju pievienot Almacabio skalošanas līdzekli, pielāgojot dozatoru līdz minimumam.

SODIUM CITRATE, ALCOHOL, SODIUM CARBONATE, SODIUM GLUCONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BUTYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, HEPTYL GLUCOSIDE, XANTHAM GUM, POTASSIUM HYDROXIDE, PARFUM.