Hidrogela sejas masku Whamisa komplekts

24.80
Preces kods: 814991-3
Tilpums
33 gr - 3 gab.
Ražotājs
Whamisa

1.Liftigs,mitrināšana un ādas mirdzums.

Maskas sķidrumā ietvertā ziedu buķete padarīs izskatīgu un veselīgāku. Tā satur zaļās tējas (camellia sinensis), pienenes saknes, krizantēmas un lotosa ziedu ekstraktus, lai veicinātu ādas elastību. Antioksidantu pasargās no ikdienas ārējas vides iedarbības. Visas sastāvdaļas ir dabīgi fermentētas, kas ļauj saglabāt to maksimālo efektivitāti.

2. Balināšana, atjaunošana un tonizēšana. Momentāls rezultāts.

Šī kopšanas procedūra atjauno, mitrina un attīra sejas ādu. Maska satur ābolu, kivi, banānu un tomātu ekstraktus, kas uzlabo ādas izskatu un padara to mirdzošu. Riekstu eļļa regulē sebuma izstrādi un mazina poras. Visas sastāvdaļas ir dabīgi fermentētas, kas ļauj saglabāt to maksimālo efektivitāti.

3. Mīkstīnašana, nomierinoša un ādas mirdzums

Unikāls organiski fermentētu sastāvdaļu maisījums krunciņu mazināšnai, ādas elastības un izskata uzlabošanai. Serums, ko satur maska, ir rūpīgi sastādīta no rīsu, sojas un auzu fermentiem.

Piemērots visiem ādas tipiem.

Vegānu.

Rūpīgi attīrīt un tonizēt ādu pirms maskas lietošanas. Maska sastāv no divām daļām vieglākai un rūpīgākai uzlikšanai uz sejas. Pēc uzlikšanas atstāt masku uz 20 minūtēm. Pēc tam uzklāt mitrinošu krēmu.

Izmantot 2-3 reizes nedēļā vai ilgāk par 4 nedēļām intensīvai ādas stuktūras uzlabošanai.