Whamisa organisko augļu pīlinga diski ar BHA un AHA skābēm – sebuma kontrole

27.92 34.90
Preces kods: 812362
Tilpums
180 gr - 30 gab.
Ražotājs
Whamisa

Speciāla kopšana paredzēta maigai un rūpīgai atmirušo ādas šūnu noņemšanai.

Organiska pīlinga esence ar pienskābi (AHA) un salicilskābi (BHA) , ar kuru ir piesūcināts disks/cimds, maigi attīra poras un ādu no atmirušajām daļām. Fermentēti āboli, avenes un kivi, nātrija hialuronāts (hialuronskābe) un beta-glukāns baro un mitrina ādu. Īpaša sastāvdaļu fermentācijas metode nodrošina produkta maksimālu efektivitāti.

Īpaši piemēroti taukainai un problemātiskai sejas ādai.

97.2% organisku sastāvdaļu.

Iepakojumā 30 diski.

Pēc sejas attīrīšanas procedūras, uzvilkt 1 cimdu uz pirkstiem un rūpīgi, apļveida kustībām attīrīt sejas ādu virzienā no centra uz matu augšanas pusi. Kakla ādu attīrīt virzienā no lejas uz augšu. Noskalot ar siltu ūdeni un uzklāt Whamisa toneri.

Pīlingu veikt 2-3 reizes nedēļā. Vislābāk veikt procedūru vakarā.

*Aloe Maculata Leaf Extract, *Ethanol, *Glycerin, Sodium Hyaluronate, *Saccharomyces/Apple/Sucrose Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Musa Sapientum (Banana) Fruit Ferment Filtrate, *Citrus Junos Fruit Extract, *Lactobacillus/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Diospyros Kaki Fruit Ferment Filtrate, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Betaine Salicylate, Xanthan Gum, Lactic Acid, L-, Pyrus Malus (Apple) Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Leaf Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Oil, d-Limonene.

(*Certified Organically Grown ***Natural Preservative)