Whamisa ir augstas klases kosmētikas ražotājs no Korejas. Šīs fermentētās organiskās kosmētikas ražotājs ir veltījis desmit gadus pētījumiem. Rezultātā tika noskaidrots, ka līdzekļi, kuru augu ekstraktu sastāvdaļas tiek pakļautas dabiskās fermentācijas metodei, ļauj maksimāli efektīvi izmantot to noderīgās īpašības ādas kopšanas procedūrās.
Organiskā kopšanas līnija ir BDIH sertificēta. Ražotājs lepojas ar to, ka Whamisa kosmētika tiek ražota pilnībā bez ūdens, netiek testēta uz dzīvniekiem, un ar to, ka lielākā daļa līdzekļu ir draudzīga vegāniem.
Šīs kosmētikas sastāvā ir tikai dabīgie konservati, tāpēc ražotājs uzsver, ka tā neglabāsies plauktos ilgus gadus. Tā ir tīra no ķīmiskām vielām, svaigi ražota kosmētika, un nes maksimālu labumu jūsu ādai.
Kosmētikas ražošanas procesā izgatavotājs izmanto dabīgās augu ekstraktu fermantācijas metodi. Šī metode ļauj dabūt no katra izmantotā auga maksimālu labumu. Pateicoties fermentācijai, sastāvdaļas iekļūst dziļi ādā un nodrošina tās optimālu barošanu un mitrināšanu.
Pēc žurnāla L’Officiel versijas, Whamisa brends ir viens no populārākajiem Korejas ražotājiem ASV. Mēs esam priecīgi piedāvāt šo produktu tagad arī Baltijas valstīs.