Zaļās Umbrijas sirdī dzimušais uzņēmums Abeauty gadu gaitā pētīja un izveidoja arvien dabīgākus produktus, līdz kamēr kļuva par vienu nedaudziem uzņēmumiem, kas izgatavo 100% organisku, ICEA sertificētu kosmētiku.
Abeauty kosmētika – tas ir lielisks produkts, radīts ne tikai zināšanu un mīlestības pret savu darbu rezultātā, bet pateicoties rūpīgi izvēlētām izejvielām, kuru aktīvās daļas tiek iegūtas īpašā veidā, maksimāli saglabājot to noderīgās īpašības.
Neatkarīgi no tā, vai izejviela ir vērtīgais safrāns no Kaša vai Cuoreverde olīveļļa, labākā eļļa pasaulē pēc New Your Times versijas, visa izejvielu apstrāde ir pakļauta stingrai kārtībai un noteikumiem, kas ļauj Abeauty kosmētiku sertificēt ar BIO un VEGAN zīmēm.
Abeauty ražo augstas kvalitātes kosmētikās kopšanas līnijas ar aktīvām sastavdaļām,kas nokļūst rūpnīcā tikai no Umbrijas un tai tuvajiem reģioniem. Pateicoties sertificētai organiskajai ražošanai tikai Itālijā, tiek izveidoti noturīgi no ekoloģiskā viedokļa produkti, kas dod mūsu skaistumam šķietamu labumu.
Abeuaty vienmēr atrodas labāko izejvielu meklējomus, ko var dod daba, lai izveidotu produktus, bagātus ar aktīvām sastāvdaļām dažādu ādas problēmu risināšanai.
Pateicoties aizrautībai, kas aizsāk visplašāk sastopamo ādas problēmu pētīšanu un nonākot līdz spēcīgu dabīgu savienojumu atklāšanai, Abeauty ir nonākusi līdz acīmredzamiem rezultātiem kosmētikas lietošanā, ko veiksmīgi pierāda testi.