PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī “Konfidencialitātes politika” (turpmāk “Politika”) attiecas uz visiem uzņēmuma “Samex Group” SIA (turpmāk “Mēs”, “Mums”, “Mūs”) “perceko.lv vietnes” (turpmāk “Vietne”) “Lietotājiem” (tālāk tekstā – “Jūs”, “Jums”, “Jūsu”).
Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar Jūsu veikto preču pasūtījumu.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Iegādājoties preces vietnē perceko.lv Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku un piekrītat sekot izmaiņām tajā. Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

Mēs aizsargājam mūsu klientu un vietnes apmeklētāju privātumu un drošību.

Mēs mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegut mērķi – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.
Mēs cienām Jūsu privātumu un daram visu iespējamo lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.
Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.

Mēs izmantojam informāciju par Jums, lai:
– pārdodu mūsu preces un pakalpojumus;

– nodrošinātu preces maiņu nepieciešamības gadījumā;
– pareizi apstrādātu un piegādātu Jūsu pasūtījumu;
– atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;
– sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.

Mēs izmantojam šādus informāciju:
– klienta vārds un uzvārds;
– tālruņa numurs;
– e-pasta adrese;
– preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Pēc 10 gadu termiņa pēc pēdējā veiktā pasūtījuma, personas dati tiek iznīcināti. Jūs varat pieprasīt savu datu dzēšanu āgrāk, izmantojot vietni vai personīgi ierodoties SIA Samex Group birojā (ar personu apliecinošu dokumentu). Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju uzglabātās informācijas precizitātes pārbaudei un / vaiatjaunināšanai.  Jūs varat atteikties saņemt e-pastus, nosūtot paziņojumu uz veikals@perceko.lv.

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus (bezpersoniskos datus), lai:
– uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti;
– atpazītu jaunus vai esošos klientus;
– atcerētos Jūsu preferenču iestatījumus, piemēram, iestatījumus preču saraksta atainošanai;
– atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasīt, lai Jūs to darītu vēlreiz);
– atcerētos, vai Jūs piekrītat (vai ne) izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē;
– nosūtītu Jums reklāmas ziņas, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm;
– savāktu uzticamu informāciju par Vietnes lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus;
– analizētu, kuras lapas Jūs apmeklējat un kādus lietotāja konfidencialitātes rīkus Jūs izmantojat.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalojumus, piemēram: pasūtījumu reģistrāciju vai e-pastu.

Gadījumā, ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.