Kaļķakmens noņemšanas līdzeklis Almacabio- Izpārdots

6.80
Preces kods: 146647
tilpums
750 ml
Ražotājs
Almacabio

Neticami efektīvs produkts pret kaļķakmeni. Tas noņem visus ūdens slāņus, kaļķu nogulsmes un citas ūdens nogulsnes no visām virsmām. Šis produkts ir ideāli piemērots flīzēm, dušām, vannām, baseiniem un metāla virsmām kopumā. Pateicoties savai unikālajai darbībai, spodrina tualetes, izlietnes, nerūsējošā tērauda virsmas, flīže, keramiku un stiklu. Līdzekļa iedarbība ir ilgstoša, tas novērš kaļķakmens nogulšņu veidošanos.

Produktā ir virsmaktīvās vielas, kas iegūtas no augu izejvielām. Tās ātri un pilnīgi bioloģiski noārdās.

Nesatur: fosforus, fosfātus, fermentus, konservantus, dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, alergēnus, par kuriem jāziņo saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 648/2004.

Ķīmiskais sastāvs: (Regula Nr. 648/2004): <5%: anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas (kokosriekstu eļļa), citronskābe (mikrobu kultūra), pienskābe (mikrobu kultūra), bioetanols (mikrobu kultūra), smaržas.

Sertificēts CCPB.

Vegānu.

UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu! Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. SARGĀT NO BĒRNIEM! Pēc rīkošanās rokas kārtīgi nomazgāt. Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbas/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja kairinājums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Atbrīvoties no tvertnes saskaņā ar aktuāliem noteikumiem.

Izsmidzināt uz mazgājamās virsmas, atstāt uz 5 minūtēm, noskalot. Nelietot uz skābju pH jutīgiem materiāliem!

CITRIC ACID, ALCOHOL DENAT., LACTIC ACID, SODIUM COCETH SULFATE, CAPRETH-6, PARFUM