Mikroeksfoliācijas pūderis Olival Professional- Izpārdots

11.90
Preces kods: 692370
tilpums
42 ml
Ražotājs
Olival

Šis smalkais pūderis ir novatorisks pīlings, kas apvieno ķīmisko un mehānisko pīlingu. 1% salicilskābe (BHA skābe) , rīcineļļas vaska graudi, vitamīns (biotīns) un alantoīns ir šī pūdera pamats. Tas ļauj dziļi attīrīt poras, izlīdzina sejas krāsu un veicina ādas gludumu un spīdumu. Saskaroties ar ūdeni, pulveris kļūst par biezu, krēmveida pīlinga pastu, kas atslāņo un noņem atmirušās ādas šūnas un sagatavo ādu turpmākai kopšanai.

Uzmanību! Izvairieties no pulvera ieelpošanas. Nelietot grūtniecības, paaugstinātas jūtības vai alerģijas gadījumā pret salicilskābi. Izvairieties lietot paralēli citām skābēm vai retinoīdiem. Ieteicams lietot SPF līdzekļus visas dienas garumā. Produkts jālieto uz mitras sejas ādas. Nelietot uz iekaisušas, jūtīgas ādas.

Pusi tējkarotes pulvera iebērt mitrās plaukstās, samaisīt līdz viendabīgai masai. Tad uzklāt iegūto pastu uz mitras sejas ādas. Pēc 2 līdz 3 minūtēm maigi masēt ādu un noskalot ar remdenu ūdeni. Izmantot līdz 3 reizēm nedēļā vakara kopšanā.

Zea Mays Starch, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Magnesium Oxide, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Polystyrene Sulfonate, Salicylic Acid, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Biotin, Allantoin