Pirms izvēlēties labu līdzekli palīdzībai cīņā ar celulītu, uzzināsim par šo taukaudu izmaiņu vairāk.

Celulīts vai lipodistrofija parādās apmēram 90% sievietēm. Tas veidojas dažādās ķermeņa daļās, piemēram, augšstilbos, gurnos, uz vēdera un krūtīm. Tas reti ietekmē vīriešus, jo tauku, muskuļu un saistaudi ir atšķirīgi.

Celulītu rada nelīdzsvarota darbība starp lipogēna (tauku veidošanās) un lipolīzes (tauku sadalīšanās) procesiem. Metabolisma problēma, kas ģenerē tauku sabiezēšanu adipocītos, saspiež saistaudus un limfvadus. Šī spiediena rezultātā tiek kavēta asinsrites un limfas attece, uzkrājas šķidrums un toksīni, un parādās celulīts.

Ir zināmi dažādi celulīta veidi:

  • mīkstais celulīts rodas asinsvadu un asinscirkulācijas problēmu rezultātā, āda kļūst tūskaina, tās krāsa kļūst nevienmērīga, kaut gan ādas un muskuļu tonuss joprojām saglabājas un «apelsīna miziņa» vēl nav tik izteikta un acīm redzama.
  • cietais celulīts rodas kad palielinās adipocītu mezgli, uzsākas audu iekaiduma procesi. Audi paliek ļoti blīvi, saspiežot ādu var sajust graudainumu, «apelsīna miziņas» efekts ir izteikts. Kad audus saspiež, var just sāpes.
  • ļenganais celulīts pārsvarā ir tauku, šķidruma un toksīnu aizture. Asinsvadu sieniņas ir jau pakļautas sklerotizēšanai. Ādai un muskuļiem nav tonusa un pazudusi elastība.  Kad audus saspiež, sāp.

Faktori, kas pasliktina ādas stuktūru, ir mazkustīgs dzīvesveids, slikts uzturs, hormonālie faktori, stress, ģenētiska nosliece un problēmas ar asinsriti un limfātisko sistēmu.

Jūs varat cīnīties pret celulītu. Lietojiet daudzveidīgu un sabalansētu uzturu, uzsāciet ikdienas vingrojumu praksi un izmantojiet speciālo kosmētiku. Ideāla šai problēmai ir kosmētikas, kas uzlabotu asinsrites un limfātiskās sistēmas darbību, kurai piemīt lipolītiska iedarbību un kura palīdz atjaunot un normalizēt saistaudu audos radušās šķiedras.

Terpenic Labs piedāvā ideālu kosmētikas līdzekli, kas savā sastāvā iekļauj visas nepieciešamas vielas, lai novērstu un ārstētu jebkura veida celulītu: CELUDERM. Tas ir preparāts ar lipolītisku, diurētisku un asinsriti stimulējošu iedarbību. Šis lieliskais krēms mitrina ādu, padara to zīdainu un tam piemīt ļoti patīkams aromāts. Līdzeklis nesatur parabēnus, spirtu, māklīgās smaržas un tas ir 100% aktīvs. Ieteicams lietot divreiz dienā (no rīta un vakarā) ar augšupejošu kustību masāžu.

Galvenās dabīgās iedarbības vielas:

Citrona ēteriskā eļļa: to tradicionāli izmanto celulīta ārstēšanai, asinsvadu stiprināšanai un asins šķidrināšanas procesiem.

Ģerānijas ēteriskā eļļa: to tradicionāli izmanto šķidruma izvadei, venozo problēmu ārstēšanai un audu reģenerācijai.

Diļļu ēteriskā eļļa: to tradicionāli lieto kā diurētisku, attīrošu, toksīnu izvadošo un pretiekaisuma līdzekli.