Problēmas ar sejas ādu parasti ir laicīgas, bet diemžēl mēdz kļūt pastāvīgas. Viena no nepatīkamajākajām problēmām ir pārmērīga ādas taukainība un ar to saistītas dažādu slimīgu izsitumu un akne rašanās.
Ko šajā gadījumā nevajdzētu darīt : sausināt ādu, maskēt taukaino spīdumu un izsitumus vai pumpas, un pārak bieži veikt attīrīšanas procedūras. Visas šīs procedūras kopumā dod pretēju efektu – veicina sebuma izstrādi, aizsit poras, provocē iekaisumus.
Parasti akne ārstēšanai izmanto dažāda veida antibiotikas un hormonālos līdzekļus, kas noved vai pie sausas ādas, vai stiprākas sebuma izdalīšanās, vai vēl ļaunāk – pierašanas. Visbiežāk šāds ādas ārstēšanas veids ir rezultatīvs tai līdzekļu pieņemšanas laikā.
Kādi faktori veicina akne rašanos? Stress, nesabalansēts uzturs, organisma hormonālās izmaiņas, īpaši puberitātes periodā, nekorekti izvēlēti dekoratīvās kosmētikas līdzekļi, nepareiza ādas kopšana.
Ādas stāvokli var uzlabot ar dažādu profesionālo procedūru palīdzību, uztura korekciju, hormonālā fonā regulēšanu, stresa novēršanu.
Svarīga nozīme ir arī kompleksām ādas kopšanas procedūrām mājas apstākļos, kas palīdzēs attīrīt un sašaurināt poras, noņemt iekaisumu, izlīdzināt ādas toni, uzlabot tās kvalitāti un regulēt sebuma izdalīšanos.
Ādas kopšanas procedūrām mājās jābūt pakapeniskām un regulārām, bet neatceļot parakstīto terapiju. Šādi tiks panākts maksimāls ādas ārstēšanas efekts.
Ārstnieciskā kosmētikas sērija ACNE no organiskās kosmētikas ražotāja BUDS ir tieši tāds kopšanas komplekss, kas nodoršina ādas pakāpenisku un kvalitatīvu kopšanu mājas apstākļos. BUDS ādas ārstnieciskie kopšanas līdzekļi palīdzēs ādai atgūt veselīgu izskatu un uzturēt to.

ACNE maigs mazgāšanas līdzeklis ādai ar akne –  mazgāšanas līdzeklis ar spēcīgu pirmās aizsardzības iedarbību pret pinnēm un akne bakterijām ar maigu, mitrinošu un efektīvu iedarbību.

ACNE sebuma kontroles gēls – akne sebuma kontroles gēls tikai ar dabīgām un organiskām sastāvdaļām palīdzēs sabalansēt sebuma veidošanos līmeni.

ACNE akne un piņņu lokālais krēms – nodrošina tik ļoti nepieciešamo ārstniecisko palīdzību iekaisumu noņemšanai, izmantojot unikālas, bet klīniski pierādītas augu īpašības.