Algināta masku izgatavošanā izmanto alginātskābes sāļus – alginātus un diatoma zemi.

Alginātu iegūst no brūnāļģēm un sarkanajām aļģēm. Tas ir spēcīgs antioksidants un detoksikācijas produkts, kas neitralizē brīvo radikālu un smago metālu sāļu iedarbību uz ādu.
Diatoma zeme – tās ir pārakmeņojušās diatoma jūraszāļu atliekas. Tā saudzīgi attīra ādu, noņem ādas atmirušos audus un izlīdzina ādas virsējo slāni.

Tīrā veidā, bez jebkādām piedevām, algināta maskām piemīt liftinga, sejas modelējošs efekts. Tās mīkstina ādu, mazina krunciņas, veicina dermas elastību.
Pateicoties tekstūrai un sastāvam, algināta maskas nodrošina ādai nepieciešamo komponentu aktivitāti tās virsējā slānī, kā arī dod iespēju atkīvajām vielām iekļūt dermā.

Algināta masku izmatošanai ir daudz priekšrocību: noņem noguruma pazīmes, attīra un sašaurina poras, veicina asinsriti, nodoršina pretiekaisuma iedarbību, padara ādu mirdzošu, būtiski kavē ādas novecošanas procesus, nodoršina drenāžas iedarbību, noņem pietūkumu.

Franču brends Secrets des Fees pievieno maskām dabīgi aktīvas sastāvdaļas, kas pastiprina algināta iedarbību. Piemēram, ananāss – aizsargā no brīvo radikālu iedarbības, attīra un mitrina; upenes sašaurina poras un padara ādu veselīgi mirdzošu; mandarīns, citrons un apelsīns atbild par ādas reģenerāciju un attīrīšanu; aveņu lapas – brīnišķīgs antioksidants, baobaba augļu mīkstums veicina šunu reģenerāciju, hialuronskābe – anti-age efekts. Tā ir tikai maza daļa no tā, ko satur Secrets des Fees sejas maskas.

Ta kā algināts pēc savas iedarbības der visiem ādas tipiem, tad plašajā Secrets des Fees izvēlē noteikti atradīsiet tikai Jums nepieciešamās iedarbības sejas masku. Optimāli izvēlētais sejas maskas apjoms nodorošina tās vieglu izmatošanu mājas apstākļos. Papildus jums nepieciešams tikai ūdens!