Mikronizēts argāns un opuncijas sēklas

Pirmkārt, kas ir mikronizācija? Tā ir skaistumkopšanas koncepcija, labi zināma skaistumkopšanas nozarē, bet tiklab arī plaši nezināma kosmētisko līdzekļu gala patērētajam. Mikronizācija ir cietas vielas samazināšana līdz putekļiem vai ļoti sīkām daļām. Mūsu gadījumā tās ir auga un/vai sēklas, kuras tālāk izmanto ādas kopšanas maskām, ietīšanām, ādu attīrošiem līdzekļiem un kosmētikā.

Mikronizētu argānu iegūst no gataviem argāna augiem (Argania spinosa), kurus savukārt izmanto argāna augu eļļas iegūšanai. Neatkarīgi no tā, cik stripi izpaidots ir argana augs, pāri paliek pietiekami daudz sīki sīki smalcināta izejmateriāla, lai ādu bagātinātu ar vērtīgo eļļu, kaut arī mazākos apmēros. Pateicoties savai pīlinga iedabībai, tas palīdz izvadīt toksīnus, kas krājas ādas epidermā, mazina akne izraisītās rētas, rūpīgi attīrīta ādu, piedodod tai veselīgu mirdzumu un mīsktumu. Vitamīns E argāna saturā neitralizē brīvos radikālus un cīnās ar vecuma pazīmēm.

Mikronizētu opunciju iegūst no Opuntia Ficus indica auga sēklām. Tā ir 100% dabiska izejviela bez jebkādām piedevām vai ķīmiskās apstrādes. Der visiem sejas un ķermaņa ādas tipiem. Mikronizētas opunicjas daļu izmērs ļauj to pievienot ziepēm, maskām vai pīlinga līdzekļiem. Tas palīdz dziļi attīrīt poras, noņemt atmirušās ādas šūnas, kā arī stimulēt šūnu reģenerāciju.