Šampūns-pulveris ar guaranu Eliah Sahil: miniatūra

2.00
Preces kods: 510458
tilpums
100 gr
Ražotājs
Eliah Sahil

Augu enerģija ir koncentrēta šī organiskā sertificētā pulverveida šampūnā matu mazgāšanai. Guarana un šķipsniņš čili tiek smalki sajaukti ar bagātu barības vielām Fullera zemi*. Šis šampūns unikāli attīra un stiprina matus, kā arī nomierina galvas ādu. Lieliski piemērots smalkiem un normāliem matiem, kas nav pārmērīgi bojāti.

*fullera zeme – dabīgs materiāls, kas savu, gadsimtu laikā izveidojušos, īpašību dēļ, spēj balināt, filtrēt un attaukot. To sāka izmanot Indijas tekstila rūpniecībā, vilnas attīrīšanai. Darbiniekus sauca fullers.

Sertificēts ICADA Natural.

Lietošana
1. Ļoti labi samitriniet matus.
2. Ieberiet plaukstās 1-2 tējkarotes pulvera un tad masējiet ar tām matus visā garumā. Pirmajā mazgāšanas reizē jūs noņemsiet netīrumus un taukus.
3. Atkārtojiet procedūru. Otrajā mazgāšanas reizē aktīvās vielas iedarbosies uz galvas ādu, matu saknēm un matiem.
4. Žāvējiet matus kā ierasts.

Solum Fullonum** (Fuller’s Earth), Acacia Concinna Fruit Powder* (Shikakai), Sapindus Mukorossi Shell Powder* (Soap Nut), Emblica Officinalis Fruit Powder* (Amla), Paullinia Cupana Seed Powder* (Guarana), Saponins* (Saponins made from Tea Leaves), Terminalia Bellirica Fruit Powder* (Bibhitaki), Terminalia Chebula Fruit Powder* (Haritaki), Zingiber Officinale Root Powder* (Ginger), Capsicum Frutescens Fruit Powder* (Cayenne Pepper), Parfum** (natural Fragrance), Citral***, Limonene***
* organiskās lauksaimniecības sastāvdaļas
** dabīgas izlesmes
*** no dabīgām ēteriskām eļļām