Veļas pulveris Almacabio 4 kg – Izpārdots

22.80
Preces kods: 101837
tilpums
4.00 kg
Ražotājs
Almacabio

Ideāli piemērots visiem baltiem un krāsainiem audumiem, veļas pulveris nodrošina nevainojami tīru veļu un patīkamu svaiguma Šo produktu var izmantot bez priekšmazgāšanas, nodrošinot ievērojamu ūdens un enerģijas taupīšanu. Pulveris novērš smakas un atstāj patīkamu smaržu, novērš kaļķakmens veidošanos un nogulsnes, aktīvi iedarbojas visu veidu traipiem un taukiem.

Paredzēts 64 standarta mazgāšanas reizēm.

NESATUR: fosfātus, konservantus, dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

ĶĪMISKais SASTĀVS (Regula Nr. 648/2004): <5%: nejonu virsmaktīvās vielas, anjonu virsmaktīvās vielas, ziepes, fosfonāti; 5-15%: skābekļa balināšanas līdzekļi; citas sastāvdaļas: fermenti (amilāze, celulāze), parfīms.

Sertificēts CCPB.

Vegānu.

UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu! Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. SARGĀT NO BĒRNIEM! Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbas/acu aizsargus/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja kairinājums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Atbrīvoties no tvertnes saskaņā ar aktuāliem noteikumiem.

Veļas mašīna. Ievietot nepieciešamo devu (65-90gr) veļas mazgāšanas cilindrā kopā ar veļu. Roku mazgāšanai deva uz 10l ūdens. Sīkāku informāciju par devu ieteikumiem skatiet attēlos uz produkta.

SODIUM SULFATE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SODIUM CARBONATE, SODIUM BICARBONATE, SODIUM SILICATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CITRATE, SODIUM COCOATE, DECETH-6, SODIUM POLYASPARTATE, CARBOXYMETHYLCELLULOSE SODIUM SALT, POLYSILOXANE, HYDRATED SILICA, CELLULASE, ALFA – AMYLASE, TETRASODIUM ETIDRONATE, PROFUMO