Vilnas un kašmira izstrādājumu mazgāšanas līdzeklis Almacabio

8.60
Preces kods: 173469
tilpums
1000 ml
Ražotājs
Almacabio

Vilnas, kašmira, angoras, merīna, zīda un kopumā visu dzīvnieku izcelsmes šķiedrām ir spirālveida struktūra, kuras mīkstumu jāsaglabā mazgāšanas laikā. Šķidrais angoras un kašmira izstrādajumu mazgāšanas līdzeklis izmazgā netīrumus un vienlaikus atjauno dzijas šķiedras un saglabā krāsas, padarot apģērbu mīkstu un pūkainu. Līdzeklis pilnībā izskalojas un neatstāj nogulsnes uz drēbēm.

Produkta pamatā ir virsmaktīvās vielas, kas iegūtas no augu izejvielām, ātri un pilnībā bioloģiski noārdās.

NESATUR: fosfātus, fosforus, optiskos balinātājus, fermentus, dzīvniegu izcelsmes sastāvdaļas.

Ķīmiskā formula: (Regula (EK) Nr. 648/2004): <5%: nejonu virsmaktīvās vielas (kokosriekstu eļļa), katjonu virsmaktīvās vielas (no palmu eļļas), parfīms, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, heksilcinnamāls.

UZMANĪBU! Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. SARGĀT NO BĒRNIEM! Pēc rīkošanās rokas kārtīgi nomazgāt. SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja kairinājums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību. Atbrīvoties no tvertnes saskaņā ar aktuāliem noteikumiem.

Ieteicamā deva – 35ml – attiecas uz 4–5 kg sausās veļas (mazgāšanas mašīnā) vai 5 litriem mazgāšanas šķidruma (roku mazgāšana). Sīkāku informāciju par devu ieteikumiem skatiet attēlos uz produkta.

DIPALMOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CETOLETH-5, LAURETH-3, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL.