SkinTra – Skin Transformation – brenda mērķis ir uzlabot un harmonizet ādas stāvokli un izsaktu mājas apsākļos.

SkinTra ir brends, kura dabinātāji ir uz „tu” ar kosmētikas tirgu, izvēlējās ļoti interesantas un, galvenais, efektīvas sastāvdaļas, ko izmantot. Nebija vieglākais ceļš, ko iet, bet SkinTra ir izveidojusi patentētus produktus.

Šobrīd SkinTra sortimentā ir 8 sejas ādas kopšanas līdzkekļi (pērceko.lv pagaidām 5). To īpašības ir tik plašas, ka katrs neatkarīgi no vecuma, dzimuma, ādas tipa vai ādas problēmām atradīs sev vismaz vienu. Un katrs līdzeklis ir efektīvs un rezultatīvs. To var salīdzināt ar skaistumkopšanas salona procedūru rezultātu.

Katrs līdzeklis jau pēc pirmajām lietošanas reizēm dod rezultātu, bet apzinīga lietošana un regularitāte padarīs jūsu ādu veselīgu, spēcīgu, tā labi izskatīsies un saglabās jauneklīgo izskatu.

SkinTra līdzekļi nav 100% dabīgi. Bet dibinātāju skatījumā nereti ar vislabāko efektivitāti izceļas kosmētika ar sintētiskām aktīvām sastāvdaļām. Tajā pašā laikā tiem ir mazāks alerģisks potenciāls. Ne visi par to ir pārliecināti, tāpēc SkinTra ir apvienojusi dabīgās un sintētiskās sastāvdaļas, panākot ļoti labas aktīvās īpašības.