WHAMISA ir luksusa klases Korejas kosmētikas ražotājs. Šīs kosmētikas sastāvā ir tikai dabīgie konservati, tāpēc ražotājs uzsver, ka tā neglabāsies plauktos ilgus gadus. Tā ir tīra no ķīmiskām vielām, svaigi ražota kosmētika, un nes maksimālu labumu jūsu ādai.

Kosmētikas ražošanas procesā izgatavotājs izmanto dabīgās augu ekstraktu fermantācijas metodi. Šī metode ļauj dabūt no katra izmantotā auga maksimālu labumu. Pateicoties fermentācijai, sastāvdaļas iekļūst dziļi ādā un nodrošina tās optimālu barošanu un mitrināšanu.

Dabīgā fermentācija
Dabīgā fermantācijas metode, ko izmanto WHAMISA ražošanas procesā, ļauj saglabāt un pastiprināt katra dabīgā komponenta īpašības.

Pateicoties šai metodei, mūsu līdzekļi ir ar paaugstinātu iedarbības un efektivitātes pakāpi, viegli iekļūst ādā, nodrošinot tās aktīvu mitrināšanu, barošanu un kopšanu.

Kā tas notiek
Dabīga fermentācija – tas ir metabolisks process, kura izmantošana ražošanā ļauj saglabāt un pastiprināt dabīgas izcelsmes aktīvo komponentu iedarbību.

Komponentu fermentācija notiek ar Lactobacillus sugas baktēriju inokulāciju dabīgajās izejvielās. Procesā laikā notiek nutrientu (lielmolekulāru proteīna, ogļhidrātu, vitamīnu un minerālu savienojumu) sairšana 80-120 mikronu molekulās, tā nodrošinot aktīvo komponentu augstu caurlaidību epidermā.