Jau kādu laiku mūsu klāstā ir organiski līdzekļi ādas tonēšanai – paštonējošie ādas līdzkeļi skaista, droša un veselīga iedeguma iegūšanai.

EcoBySonya Driver ir Austrālijas uzņēmums, kas ļoti rūpīgi izvēlas izejvielas saviem produkiem, lai tie atbilstu visiem eko līdzekļu strandartiem un dotu solīto rezultātu.

EcoBySonya Driver ir plašs līdzekļu sortimens papildus paštonējosiem līdzekļiem, kas lieliski kopj, reģenerē un uzlabo jūsu ādas stāvokli.

Kādi tad ir EcoBySonya paštonējošie līdzekļi un kā izvēlēties savu?

INVISIBLE TAN™

Ar pirmo lietošanas reizi jūs iegūsiet krāšņu iedegumu. Tas attīstās vairāk nekā 8 stundas un ir tumšāks nekā WinterSkin™. INVISIBLE TAN™ ir mitrinošs ķermeņa krēms bez sintētiskām sastāvdaļām. Tas satur tikai organiskas un dabīgas sastāvdaļas, piemēram, alvejas, avokado, makadāmijas eļļu.
Kam piemērots
Ikviens, kam jau ir krāšņs dziļšs iedegums. Šim iedegumam vislabāk piemēroti vidēja vai dziļa toņa āda, tomēr daudzi ar gaišu ādu lieto Invisible Tan™. Tas ir ļoti individuāli. Strādā ātri. Uzklājiet nedaudz, uzgaidiet, kāmēr absorbēas, un apģērbietie. Droši dodaties dienas gaitās. Iegedums parādās 8h laikā. Jūs varat to uzklāt no rīta un jau uz vakara kokteili jums ir skaists svētku iedegums.
Kā izmantot
Vislabāk vispirms veikt pīlingu (1-2 dienas iepriekš), īpaši pievērst uzmanību sausām vietām, piemēram, elkoņiem, ceļgaliem, lai iedegums tajās vietās nebūtu spēcīgāks par pārējām. Rozā Himalaju sāls skrubis to padarīs maksimāli maigi un veiksmīgi. Tad klājam krēmu, ideāli divās kārtās, tad noteikti iedegums būs vienmērīgs visās vietās. Nogaidiet īsu laiciņu un velciet apģērbu. Iegedums parādās 8h laikā un noturēsies apmēram nedēļu, atkarībā no tā kopšanas. Ja pieņemat vannu, peldat vai ejat pirti, tad nu tas noies ātrāk.

HEMPITAN™

Tas ir organisks ķermeņa paštonējošais ūdens ar kaņepju sēklu ekstraktu, kas mitrina un kopj ādu, vienlaikus piešķirot tai skaistu, mirdzošu iedegumu. Ta kā tam ir ūdens konsistence, tas ātri izžūst, un jūs burtiski neko nevarat sajust uz savas ādas. Absolūti satriecoša un perfekta krāsa!

Kam piemērots
Ta kā tas ir tumšākais un ilgstošākais iedegums, ieteicams to lietot vidēja vai tumša ādas toņa īpašniecēm. Bet ja esat ar gaišu ādas toni, tad vienkārši uzsklājiet un atstjiet to uz stundu.
Kā lietot
Sāciet uzsklāt no potītēm un pakāpeniski uz augšu. Katrai ķermeņa daļai piemērojiet vienādu produkta daudzumu. Lietojiet divreiz, lai iegūtu labāku, vienmērīgāku toni. Jūs varat izsmidzināt paštonējošo ūdeni vai nu tieši uz ādas vai uz cimda. Jūs varat pēc uzklāšanas iet gulēt vai dienas darbos, vai arī pēc stundas nomazgāties un iegūt maigu, vieglu un mirdzošu iedegumu. Nelietojiet uz absorbējošās cimda puses, jo ūdens iesūksies tajā, nevis ādā.

CACAO TANNING MOUSSE™

Ar paštonējošām putām lietošana ir viegla un maiga. Putas smaržo pēc šokolādes, kafijas un apelsīna. Cacao Tanning Mousse™ ir izgatavots no dabīga kakao, tāpēc nepielips jūsu ādai kā sintētiskās pārtikas krāsvielas. Putas mitrina ādu, piešķir skaistu šokolādes toni, efekts ilgst apmēram 7–10 dienas.
Kam piemērots
Visiem ādas toņiem, jūs paši kontrolējat iedeguma toņa dziļumu.
Kā lietot
Sāciet uzklāt no potītēm un pakāpeniski uz augšu. Katrai ķermeņa daļai piemērojiet vienādu produkta daudzumu. Lietojiet divreiz, lai iegūtu labāku, vienmērīgāku toni. Varat atstāt to uz 1h vai vispār nemazgājiet nost, atkarīgi no jūsu vēlamā rezultāta.

FACE TAN WATER™

Tas ir bestseleris! Ietonē sejas ādu, bet neaizsprosto poras. Sastāvdaļas palīdz novērst akne. Dabīgā hialuronskābe uztur ādas mitruma līmeni. Paštonējošais sejas ūdens Face Tan Water™ ir unikāls produkts, daudzkārt apbalvots, un to var lietot pat jūsu vecmāmiņa. Tas palīdz maskēt rozaceju, kapilārus un citas ādas nepilnības. Un jūs aizmirsīsiet par tonālo krēmu!
Ka piemērots
Visiem!
Kā lietot
Vienkārši uzklājiet to uz tīras, sausas ādas. Lietojiet apmēram tējkarotes daudzumu un uzklājiet ar rokām. Nogaidiet pāris minūtes, tad uzklājiet savu mitrinošo krēmu. Lietojiet apmēram divas reizes nedēļā vai atrodiet savu optimālo līdzekļa uzklāšānas daudzumu.