Acqua ai Fiori di Spello
Acqua ai Fiori di Spello ir smaržas sievietēm un vīriešiem. Nosaukumu var iztulkot no itāļu valodas kā „Spello ziedu ūdens”. Spello ir Itālijas pilsēta saulainajā Umbrijā, kur ikgadu Kristus Vissvētās Miesas un Asiņu svētkos tiek klāti ziedu paklāji ar zīmējumiem un ornamentiem.
Spello ir neliela pilsēta Umbrijas reģionā. Reģions, kuru daudzi ir iepazinuši klātienē, daudzi ar filmu vai ceļojumu pārraižu palīdzību. Jā, tā ir skaista vieta ar ielejām un pakalniem, kur aug olīvkoki, stāv cēlas cipreses. Ražīga zeme! Krāsu gamma šai ielejā ir ļoti spilgta. Bet galveno lomu tomēr spēlē zaļā krāsa!
Ziedu aromāts virmo pa visu skaisto Spello pilsētu, nesot tai cauri svētku un jautrības sajūtu.

Raccolta
Itāļu valodā nozīmē “kolekcija”. Tā ir Umbrijas viskrāšņāko ziedu savākšanas un sagatavošanās svētkiem, kad iedzīvotāji burtiski peldās to smaržā, gaidot un plānojot svētku dienu. Izbaudi bergamota, lavandas, roze, ģerānijas, ambras, vaniļas un muskusa buķeti!

Piramīda:
Augšējās notis: bergamots, lavanda.
Sirds notis: roze, ģerānija.
Pamata notis: ambra, vaniļa, baltais muskuss.


Infiorata
Itaļu valodā nozīmē “ziedlapiņu klāšana ormanentos, zīmējumos svētkiem”.
Izjūti šo apelsīna un citrona ziedlapu svaigo aromātu, kas virmo virs pikantā olīvkoku, ozolu un garšvielu pamata! Izbaudi Itālijas svētku garu ar gardu ēdienu, dzīrkstošu vīnu un jautrām dziesmām!

Piramīda:
Augšējās notis: bergamts, aromātiskais citruss.
Sirds notis: apelsīna zieds, kardamons, olīvkoks, ozolkoks.
Pamata notis: garšvielas.

Fioritura Acqua ai Fiori di Spello – svaigums un gaisīgums.

Fioritura
Itāļu valodā nozīmē “ziedēšana”, “ziedēšanas laiks”.
Ziedoša Umbijas ieleja varētu atgādinat agru rītu laukos, kur skats apstājas pie katra smalkā ziediņa. Ziedi, kurus parasti nedāvina, bet tie tik skaisti krāšņo apkārtni un dzīvi. Magones, kumelītes, rudzupuķes, jasmīna krūms un pat ūdensroze. Iedomajies, kā tas smaržo kopā? Tāda ir ta buķete šai pudelīte! Un tam apakšā cēlais ciedrs un labdanums, lai uzvērtu šo svaigo un spēcīgo dzīves spēku.

Piramīda:
Augšējās notis: rudzupuķe, artemizija, pipars.
Sirds notis: magone, ūdensroze, jasmīns, irbulene.
Pamata notis: ciedrs, labdanums, baltais muskuss.