OceanBasis ir vācu kosmētikas brenda Oceanwell ražotājs no aļģu aktīvām daļām, filtrēta jūras ūdens un okeāna kolagēna, kuras iegūst uzņēmumam piederošajās alģu audzēšanas fermās Baltijas jūrā.
Izmantojot optimizētus ekstrakcijas paņēmienus, Oceanwell panāca, ka no dažādām aļģēm iegūst plašu aktīvo sastāvdaļu spektru. Aļģes sintezē ļoti daudz dažādu bioloģiski aktīvu vielu, kas attīsta dažādas funkcijas metabolismā.

Papildus antioksidantiem, polifenoliem un vitamīniem aļģu ekstrakti satur arī īpašus aļģu cukurus, peptīdus, aminoskābes un, protams: vērtīgos jūras mikroelementus, tās neitralizē oksidatīvā stresa faktorus.

Šim nolūkam Oceanwell izstrādāja unikālu fermentācijas procesu “MAEE – Macro Algae Excelling Extraction”. Aļģu aktīvās sastāvdaļas ir piemērotas visiem ādas tipiem un vecumiem. Tās ir rūpīgi apvienotas pamata receptēs ar augstas kvalitātes augu eļļām, piemēram, šī sviestu, hohoba un mandeļu eļļu.

Jūras ūdens sastāvs ir gandrīz identisks cilvēka asins plazmai, satur nepieciešamos organismam minerālus un mikroelemetus. Oceanwell izmanto tikai sertificētu medicīniskas kvalitātes jūras ūdeni.

Līdzekļu formulas ir izstrādās Oceanwell laboratorijā un pārbaudītas kopā ar dermatologiem un kosmetologiem.

Oceanwell ir trīs kopšanas līnijas:
Basic – tā der visiem ādas tipiem, atkarībā no vajadzībām, izvēlaties gelu, krēmu vai eļļu.
Biomarine Cellsupport – kopšana ādai ar īpašām vajadzībām, tai skaitā ar psoriāzi vai dermatītu.
OceanCollagen – kopšana nobriedušai ādai ar lielu procentu jūras kolagēna sastāvā.

Visas līnijas var kombinēt savā starpā. Jūtīgai, nobriedušai ādai izvēlieties Biomarine Cellsupport+OceanCollagen, taukainai, zvīņainai Basic+Biomarine Cellsupport.

Lietojot Oceanwell šūnu membrāna tiek nostiprināta, vēnas un kapilāri nespīd cauri, tie ir pasargāti no bojājumiem, poru struktūru uzlabo aļģu detoksikācijas efekts, āda saņem vitamīnus, mikro un makroelementus.

Visas sastāvdaļas atbilst augstajām NATRUE sertifikācijas prasībām.