Vai zināt, ka hiperpigmentācija ir 90% sievietēm?

Tumšie pleķi uz ādas rodas ne tikai saules iedarbības dēļ. Tas notiek arī hormonālā fona izmaiņu dēļ, kā arī tāpec, ka ar gadiem organisms pārstaj ražot melanīnu tam nepieciešamajā daudzumā. Melanīns atbild par acu, matu un ādas krāsu un par par iedeguma attīstīšanos. Mūsu ādas atceras pieņemtās saules vannas, visas ieņemtās zāles, visas hormonālās izmaiņas, kas notiek grūtniecības un menopauzes laikā. Visi šie faktori kopā ar ikdienas stressu atmaksājas mums tumšo ādas pleķu veidā uz sejas, rokām, ķermeņa.

Pirms sākt hiperpigentācijas pleķu apkarošanas procedūras, labāk aiziet uz konsultāciju pie speciālista, lai noteiktu, kā rezultātā tie parādījies.

2018.gada karstā vasara atgādināja, cik svarīgi ir lietot ādas kopšanas līdzekļus ar SPF faktoru, jo saules iedarbība ir pirmais hipergimentācijas rašanās iemesls.

Jūsu ikdienas kopšanā noteikti jāietver līdzeklis ar SPF faktoru, līdzeklis, kas stimulē sūnu atjaunošanos (piemēram, ar AHA skābēm sastāvā), dažādi serumi, kas mitrina un baro ādu.

Horvātijas brends Olival savā kopšanas līdzekļu sortimentā piedāvā serumu, kura iedarbība ir tēmēta uz tumšo pleķu mazināšanu. Jau pēc dažu nedēļu izmantošanas jūs pamanīsiet, ka pleķi ir palikuši manāmi gaišāki. Šis serums ar barojošām vielām un zīdainu tekstūru der visiem ādas tipiem. Tas ir bagātināts ar safloras un citrona eļļām, kuras samazina melanīna izstrādi, un ar čīles aveņu eļļu – tā ir dabīgs aizsargs no saules iedarbības. Testi, kas veikti seruma lietošanas laikā četras nedēļas, pierādīja hiperpigmentācijas pleķu intensivitātes un izmēra samazināšanos.

Serumu var izmantot kā patstāvīgu līdzekli tikai uz pleķiem, vai kā papildus ādas ikdienas kopšanas līdzekli.