Eliah Sahil brends ir veicis revolūciju kosmētikas tirgū ar novatoriskiem produktiem – viņi ir pionieri pulvera šampūnu ražošanā mitrai matu mazgāšanai.

Ierastajos šampūnos ir apmēram 70% ūdens. Lai tie būtu lietojami un glabājami, tajos izmanto ķīmiskos konservantus un smaržvielas, kas, savukārt, ir kairinoši, alerģiski un kaitīgi ādai un matiem. Eliah Sahil šampūni sastāv no 100% dabīgām aktīvām sastāvdaļām no augstas kvalitātes augu un ziedu esencēm, no sertificētas bioloģiskajās lauksaimniecības, un fullera zemes*.

*fullera zeme – dabīgs materiāls, kas spēj balināt, filtrēt un attaukot. To sāka izmanot Indijas tekstila rūpniecībā, vilnas attīrīšanai. Darbiniekus sauca fullers. Vēlāk to sāka izmantot ādas kopšanā tās lielisko un dabīgo attīrīrīšanas īpašību dēļ.

Ieguvumi

Šampūni unikāli attīra matus un vienlaikus nomierina galvas ādu. Mati iegūst dabisku spīdumu un apjomu un kļūst patīkami mīksti. Ķīmisko vielu, kairinošo virsmaktīvo līdzekļu un konservantu neesamība padara matu un galvas ādas kopšanu maigu, nomierinošu un veselīgu.

Sastāvdaļas

Visu pulvera šampūnu pamatā ir fullera zeme, bagātināta ar augu saponīniem**. Pulverim pievienotas tīras augu sastāvdaļas no amla, bibhitaki un haritaki augiem, ko izmanto tradicionālajā ajūrvēdas medicīnā. Aktīvās sastāvdaļas no ārstniecisiem augiem, puķēm, augu esencēm papildina sastāvu un nodrošina matiem bagātīgu kopšanu. Maiga sastavdaļu malšana saglabā visas vērtīgās augu esences.

**saponīni ir augu izejviela, kas ūdenī veido virsmaktīvus šķīdumus (sakratot putojas), piemēram, ziepju rieksts.

Kam piemērots?

Šis matu mazgāšanas veids, kas nesatur ķīmiskas virsmaktīvās vielas, ir īpaši piemērots jūtīgai galvas ādai, smalkiem un normāliem matiem, kas nav pārmērīgi bojāti.

Iepakojums ir ideāls ceļojumiem un der pārvadāšanai rokas bagāžā