Sejas toners ar skābēm Brightoner Skintra- Izpārdots

12.60
Preces kods: 666031
tilpums
100 ml
Ražotājs
SkinTra

9% skābju toners, kas paredzēts sejas ādas kopšanai mājas apstākļos un lietojams jebkurā laika sezonā. Produktam nav fototoksisku vai fotosensibilizējošu īpašību. Sastāvā ir mandeļskābe, kojskābe, traneksamskābe, azeloglicīns un C vitamīns.

Jau pēc pirmās lietošanas reizes jūs pamanīsit ādas toņa uzlabojumu, āda kļūs maiga un gluda. Ilglaicīgā lietošanā sejas ādas tonis izlīdzināsies, kavēs pigmenta plankumu veidošanos, regulēs tauku dziedzeru darbību, samazinot sebuma izdali un pūtīšu un melno punktu rašanos.

Toners vājina epidermas šūnu saites, paātrinot fizioloģiskās eksfoliācijas procesu. Tādējādi tas pakāpeniski izgaismo pigmentu redzamību un sejas ādas toņa maiņu. Traneksamskābe ierobežo enzīma tirozināzes aktivitāti un melanīna sintēzi, tādējādi mazinot jaunu pigmenta plankumu rašanos.

Toneri var lietot neatkarīgi no ādas tipa.

Lietojot pīlinga toneri regulāri nav nepieciešamības papildus veikt pīlinga procedūru.

Esam izdalījuši 3 galvenās lietošanas metodes. Tonera lietošana noteikti ir TIKAI vakara kopšanā un uz SAUSAS ādas.

Pirmā lietošana: uzklāt 4-5 pilienus produkta uz tīras un sausas sejas ar rokām. Var nedaudz pagaidīt un uzklāt krēmu vai pabeigt kopšanu ar to. Izvairīties no acu zonas.

Pirms pirmās lietošanas veiciet alerģijas testu.

Nākamie pielietojumi:

1. metode: uzklāt 4-5 pilienus produkta uz tīras un sausas sejas, izvairoties no acu zonas. Nelietot pa virsu citus līdzekļus. Lai iegūtu spēcīgāku efektu, uzklāt otro kārtu. Lietot toneri 1-5 reizes nedēļā un maks. 3 vakarus pēc kārtas.

2. metode: uz tīras un sausas sejas uzklāt 4-5 pilienus līdzekļa, izvairoties no acu zonas. Pagaidīt, līdz pilnībā uzsūcas, un uzklāt krēmu. Ja nogaidīt apmēram 15 minūtes pirms krēma uzklāšanas, iegūsiet spēcīgākas tonizējošas īpašības. Lietot 1-5 reizes nedēļā un maks. 3 vakarus pēc kārtas.

3. metode: var lietot toneri tikai uz noteiktām sejas daļām, piemēram, T zonā. Lietošanas shēma, piemēram, “1. metode” vai “2. metode”.

 

Piezīme – pēc produkta uzklāšanas var rasties apsārtums vai nieze, tas ir normāli.

Aqua(Water), Mandelic Acid, Propanediol, Tranexamic Acid, Arginine, Kojic Acid, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Potassium Azeloyl Diglycinate, Sodium Metabisulfite, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.