Prebiotiku mitrinošs krēms Let your skin drink up SkinTra- Izpārdots

16.80
Preces kods: 666055
tilpums
50 ml
Ražotājs
SkinTra

Viegls, mitrinošs krēms ar plašu iedarbību. Rekomendējams tiem, kam nepieciešama optimāla sejas ādas mitrināšana bez smaguma sajūtas. Izmantotās mitrinošās sastāvdaļas ir ar zemu komodogēno potenciālu. Izmantotās eļļas ir izvēlētas pēc sastāva, kas līdzīgs cilvēka ražotajam sebumam. Bagāts prebiotiku un fermentu sastāvs intensīvi kondicionē ādas mikrobiomu, kas mazina iekaisumu rašanos, nomierina ekzēmu un stimulē reģenerācijas mehānismus. Hidrofilām aktīvām sastāvdaļām piemīt izteikta seboregulējoša iedarbība, tās mazina akne aktivitāti.

Rezultāts redzams jau pēc dažām lietošanas reizēm un tas saglabājas ilgstošu laiku.

Krēms paredzēts visiem ādas tipiem. Rīta un vakara kopšanai tas ir piemērots normālai, kombinētai un taukainai ādai. Sausas ādas gadījumā rīta kopšanai. Produktu var lietot uz atsevišķām sejas daļām, kurām ir nosliece uz plankumiem un/vai melniem punktiem. Labākos rezultātus pamanīsit jau pēc pirmajām lietošanas reizēm.

Skvalāns – analogs cilvēka organisma svkalānam, kas ietilpst sebuma un starpšūnu vielas sastāvā. Nodrošina ādas aizsardzību, turklāt aizsragā no mitruma zuduma. Mīkstina ādu un uzlabo tās elastību. Viegls un nav komodogēns.
Arbūza kauliņu eļļa – tā saucamā izžūstošā eļļa, kurai vispār nav komodogēnā potenciāla. Šī eļļa ir ļoti bagāta ar neaizsājamām taukskābēm: linolskābe līdz 60%, oleīnskābe ap 20%. Turklat tā satur antioksidantus, grupas B vitamīnus, kā arī vitamīnus A, E un C. Izlīdzina, reģenerē un kavē novecošānās procesus.
Kaņepju eļļa – tai piemīt stipra pretiekaisuma, nomierinoša un reģenerējoša iedarbība. Tās ķimiskais sastavs arī ir līdzigs cilvēka sebumam. Satur sekojošas taukskābes: linolskābi ap 50%, alfa-linoskābi ap 20% un gamma-linolskābi ap 4%, kā arī vitamīnus B, A, E un K, fitosterīnus, fosfolipīdus un minerālvielas.
Izoamilaurāts – sausa mīkstinoša viela, ko sauc par dabīgu silikonu. Mīkstina un izlīdzina ādu, padarot to zīdaini maigu. Mazina taukainību un uzlabo uzklāšanu. Nekomodogēns.
Galactomyces Ferment Filtrate 15% – raudzēšanas blakussprodukts, kam piemīt ļoti spēcīgas antioksidējošas īpašības, tas kavē novecošanās procesus un stimulē reģenerāciju. Dziļi mitrina un regulē fizioloģisko ādas maiņu. Tas nomierina iekaisumus.
5% Niacinamīds – vitamīns B3 – daudzfunkcionāla sastāvdaļa, kas stimulē reģenrāciju, mitrina un novērš kairinājumu. Mazina sebuma izdali un melanīna sintēzi.
3% Azeloglicīns – azelaīnskābes un glicīna kombinācijas, kas balina epidermālo un transepidermālo krāsu, inhibē (aptur) tirozināzas – ādas krāsas maiņas – procesu. Regulē tauku dziedzeru darbību, minimizē iekaisumu dzadzumu, pateicoeties antibakteriālai iedarbībai. Līdzīgi azalīnskābei tam piemīt pretiekaisuma iedarbībai, tāpēc arī mazina iekaisumus un stimulē reģenerācijas procesus. Tas ir arī antioksidants, kas ierobežo sebuma oksidēšanos un brīvo radikālu aktivitāti.
3% Saccharide Isomerate – polisaharīds, kas dziļi mitrina ādu un uztur ādai nepoieciešmo mitruma līmeni. Novērš sausumu, kairinājumu un neizi.
2% Inulīns – prEbiotiķis – stimulē ādas mikrofoloras fizioloģisko attīstību, jo ir barības viela prObiotikām, kas dzīvo uz ādas virsmas. Pateicoties skābai un sārmainai pH videi, mazina konservantu un kosmētikas kaitīgo iedarbību. Turklat stiprina kopšanas līdzekļu mitrinošo iedarbību. Mazina alerģisko potenciālu, nomierina kairinājumus un stopisko stāvolki, kavē bakteriālās ekzēmas akivitāti.
Pulveris Black BeeOme™ – patentēta sastāvdaļa, kuru iegūst Šveices melno bišu medus fermentācijas rezultātā. Atjauno ādas mikrofloras veselīgo līdzsvaru. Uzlabo mitruma līmeni, elastību un līdzsvaro sebuma izdali.
Alantoīns – urīnskābes atvasinājums, kas dziļi mitrina ādu, mīkstina un nomierina to.

Rīta un vakara kopšanai tas ir piemērots normālai, kombinētai un taukainai ādai. Sausas ādas gadījumā rīta kopšanai. Produktu var lietot uz atsevišķām sejas daļām, kurām ir nosliece uz plankumiem un/vai melniem punktiem.

Aqua(Water), Galactomyces Ferment Filtrate, Isoamyl Laurate, Squalane, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Niacinamide, Propanediol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Glyceryl Stearate, Saccharide Isomerate, Inulin, Maltodextrin, Polyglyceryl-6 Palmitate/Succinate, Cetearyl Alcohol, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Urea, Zymomonas Ferment Extract, Propolis Extract, Honey Extract, Allantoin, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate