Prebiotiku toners Everything what your skin will love SkinTra-Izpārdots

19.90
Preces kods: 666062
tilpums
100 ml
Ražotājs
SkinTra

Toners, kura uzvedums ir daudz plašāks par mūsu ādas fizioloģiskā pH līmeņa atjaunošanu. Tas ir daudzfunkcionāls līdzeklis.

Viegla formula emulsijas veidā ļauj to izmantot kā krēmu, ādu mitrinošu, izlīdzinošu un mīkstinošu līdzekli. Ādu mīkstinošās sastāvdaļas tika izvēlētas tādā veidā, lai maksimāli minimizētu komodogēno potenciālu, un lai saglabātu ādas lipīdu slāņa kopšanu. Tādā veidā tiek aizsargāts arī ādas mikrobioms, kas šķietami stimulē reģenerāciju, nomierina ekzēmu un mazina bakteriālus iekaisumus. Augsta sastāvdaļu koncentrācija kavē novecošanās procesus. Toners var būt izmantojams arī kā serums, kas pastiprinās jūsu krēma iedarbību.

Skvalāns – analogs cilvēka organisma skvalēnam, kas ietilpst sebuma un starpšūnu vielas sastāvā. Nodrošina ādas aizsardzību, tai skaitā no mitruma zuduma. Mīkstina ādu un uzlabo tās elastību. Viegls un nav komodogēns.
Izoamilaurāts – sausa mīkstinoša viela, ko sauc par dabīgu silikonu. Mīkstina un izlīdzina ādu, padarot to zīdaini maigu. Mazina taukainību un uzlabo uzklāšanu. Nekomodogēns.
Galactomyces Ferment Filtrate 5% – raudzēšanas blakussprodukts, kam piemīt ļoti spēcīgas antioksidējošas īpašības, tas kavē novecošanās procesus un stimulē reģenerāciju. Dziļi mitrina un regulē fizioloģisko ādas maiņu. Tas nomierina iekaisumus.
3% Azeloglicīns – azelaīnskābes un glicīna kombinācijas, kas balina epidermālo un transepidermālo krāsu, inhibē (aptur) tirozināzas – ādas krāsas maiņas – procesu. Regulē tauku dziedzeru darbību, minimizē iekaisumu dzadzumu, pateicoeties antibakteriālai iedarbībai. Līdzīgi azalīnskābei tam piemīt pretiekaisuma iedarbībai, tāpēc arī mazina iekaisumus un stimulē reģenerācijas procesus. Tas ir arī antioksidants, kas ierobežo sebuma oksidēšanos un brīvo radikālu aktivitāti.
2% Saccharide Isomerate – polisaharīds, kas dziļi mitrina ādu un uztur ādai nepoieciešmo mitruma līmeni. Novērš sausumu, kairinājumu un neizi.
2% Niacinamīds – vitamīns B3 – daudzfunkcionāla sastāvdaļa, kas stimulē reģenrāciju, mitrina un novērš kairinājumu. Mazina sebuma izdali un melanīna sintēzi.
2% Inulīns – prEbiotiķis – stimulē ādas mikrofoloras fizioloģisko attīstību, jo ir barības viela prObiotikām, kas dzīvo uz ādas virsmas. Pateicoties skābai un sārmainai pH videi, mazina konservantu un kosmētikas kaitīgo iedarbību. Turklat stiprina kopšanas līdzekļu mitrinošo iedarbību. Mazina alerģisko potenciālu, nomierina kairinājumus un stopisko stāvolki, kavē bakteriālās ekzēmas akivitāti.
Beta-Glukāns – polisaharīds, kas dziļi apsorbējas. Ļori stipri mitrina, stimulē un minimizē ādas raupjumu. Aizsargā no brīvo radikālu iedarbības, kavējot priekšlaicīgu novecošanos un uztur reģenerācijas procesus.
Pulveris Black BeeOme™ – patentēta sastāvdaļa, kuru iegūst Šveices melno bišu medus fermentācijas rezultātā. Atjauno ādas mikrofloras veselīgo līdzsvaru. Uzlabo mitruma līmeni, elastību un līdzsvaro sebuma izdali.
Alantoīns – urīnskābes atvasinājums, kas dziļi mitrina ādu, mīkstina un nomierina to.

Produkts var veikt vairākas funkcijas, t.i., toniks, serums un krēms. Atkarībā no jūsu ādas tipa izvēlieties sev piemērotāko uzklāšanas metodi.

Sausai ādai – uzklāt pirms mitrinošā krēma. Tad toniks darbojas kā serums. Krēms iegūs spēcīgākas kopšanas īpašības bez papildu slodzes. Produkts būs ideāls, ja to uzklāj pirms SPF.

Kombinētai ādai – izmantojiet visos iespējamos veidos. 

Taukainai ādai – ideāls krēms. Tas neliks ādai mirdzēt dienas laikā, un tas nodrošinās atbilstošu mitrināšanu naktī. Nav nepieciešams lietot vairākus produktus, jo visaptverošas īpašības var atrast vienā līdzkelī.

Aqua (Water), Squalane, Isoamyl Laurate, Propanediol, Galactomyces Ferment Filtrate, Potassium Azeloyl Diglycinate, Saccharide Isomerate, Niacinamide, Inulin, Maltodextrin, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Polyglyceryl-6 Behenate, Polyglyceryl-6 Stearate, Zymomonas Ferment Extract, Honey Extract, Allantoin, Glyceryl Stearate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Xantan Gum, Citric Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid