0.3% retināla sejas un acu ādas serums Liquid Happiness SkinTra- Izpārdots

17.80
Preces kods: 666017
tilpums
30 ml
Ražotājs
SkinTra

Serums ar visaktīvāko retīnskābes atvasinājumu, kas pieejams kosmētiskajā tirgū. Atsaucoties uz ļoti daudziem avotiem, tam ir augstāka aktivitāte un zemāka kairinājuma potenciāls nekā retinolam. Unikālā formula, kas apvieno retinālu, skvalānu un arbūza sēklu eļļu nodrošina ātru abosrbciju, nerada taukainības vai plēves sajūtu. Der visiem ādas tipiem.

Rekomendējams lietot ādai ar grumbām un grumbiņām, kas zaudējusi elastību un tvirtumu, ādai ar akne vai citām  nepilnībām.

Pēc pirmajām lietošanas reizēm būs pamanāna ādas izlīdzīnāšanās un toņa izlīdzināšana. Pēc 5-12 nedēļu lietošanas āda kļūst tvirtāka, izlīdzinās grumbiņas, uzlabojas epidermas slānis, mazinās pigmentācijas plankumi, līdzsvarojas tauku dziedru darbība.

0.3% Retināls – Retīnaldehīds – stipras iedarbības viela. Tā ir pēdējā vitamīna A forma pirms tā kļūst par retīnskābi, kas arī ir tā vienīgā aktīvā forma. Šis īsais solis ļaut iegūt ātrāku rezultātu bez stipras ādas kairināšanas potenciāla. 0.3% retināla koncentrāciju var salīdzināt ar 3% retinolu. Šī sastāvdaļa stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo ādas turgoru un elastību, veicina šūnu dalīšanos procesu. Turklāt tas kavē melanocītu un tauku dziedzeru darbību, tādējādi samazinot vecuma plankumu un pinņu veidošanos.
Skvalāns – analogs cilvēka organisma skvalānam, kas ietilpst sebuma un starpšūnu vielas sastāvā. Nodrošina ādas aizsardzību, turklāt aizsargā no mitruma zuduma. Mīkstina ādu un uzlabo tās elastību. Viegls un nav komodogēns.
Izoamilaurāts – sausa mīkstinoša viela, ko sauc par dabīgu silikonu. Mīkstina un izlīdzina ādu, padarot to zīdaini maigu. Mazina taukainību un uzlabo uzklāšanu. Nekomodogēns.
Arbūza kauliņu eļļa – tā saucamā izžūstošā eļļa, kurai vispār nav komodogēnā potenciāla. Šī eļļa ir ļoti bagāta ar neaizsājamām taukskābēm: linolskābe līdz 60%, oleīnskābe ap 20%. Turklat tā satur antioksidantus, grupas B vitamīnus, kā arī vitamīnus A, E un C. Izlīdzina, reģenerē un kavē novecošānās procesus.
Vitamīns E – zināms kā jaunības vitamīns, tas kavē novecošanās procesus.

Nelietot līdzekli uz asinsvadu, alerģiskas, iekaisušas, apdegušas (ieskaitot saules starus), mehāniski bojātas ādas un aktīvas ekzēmas!
Nelietot produktu uz mitras ādas!
Izmantojiet sauļošanās līdzekli ar augstu SPF50 filtru.
Ja rodas smags kairinājums, pārtrauciet lietošanu!
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Nelietot kopā ar produktiem, kas satur skābes, C vitamīnu, A vitamīnu, to atvasinājumus!

Pirmā lietošana: pievienojiet produkta pilienu savam krēmam vai eļļas/eļļas serumam un uzklājiet šo maisījumu uz attīrītas, tonizētas un sausas sejas un zem acīm. Neuzklājiet serumu tieši uz ādas.

Ja pirmā lietošanas reize ir izraisījusi pīlingu un/vai vieglu jutību, sāciet ar 1-2 lietošanas reizēm nedēļā un pēc tam pakāpeniski palieliniet biežumu līdz 5 lietošanas reizēm nedēļā. Turpiniet atšķaidīt serumu citā produktā.

Ja jums jau ir pieredze retinoīdu lietošanā, varat lietot produktu atsevišķi. Sāciet ar 1-2 lietošanas reizēm nedēļā un pakāpeniski palieliniet lietošanas biežumu līdz 5 lietošanas reizēm nedēļā. Lietošanas laikā jūs varat ievērot  ādas sausumu, vieglu kairinājumu vai lobīšanos.

Uzmanību! Ja pēc pirmajām lietošanas reizēm katra nākamā lietošana izraisa pīlingu/ādas lobīšanos, tad samaziniet biežumu un/vai atgriezieties pie seruma pievienošanas krēmam vai citam eļļas serumam vai tīrai eļļai.

Squalane, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Isoamyl Laurate, Retinal, Tocopherol