24% skābju pīlings Destructor SkinTra – Izpārdots

13.00
Preces kods: 666024
tilpums
30 ml
Ražotājs
SkinTra

24% skābju pīlings sejas ādas kopšanai mājas apstākļos. Līdzekli var lietot jeburā gadalaikā. Līdzeklim nav fototoksiska vai fotosensibla iedarbība.

Pīlings satur mandeļskābi, kojskābi, traneksamskābi, azeloglicīnu un vitamīnu C.

Augsta skābju koncentrācija sagrauj šūnu saiti ar epidermu, tādā veidā veicot ādas pīlingu vai izraisa redzamu lobīšanos. Šis process balina pigmenta plankumus, izlīdzina ādas reljefu un uzlabo stuktūru. Bez tam, kā atnibakteriāls un pretiekaisuma līdzeklis, tas novērš pumpu, piņņu, akne, plankumu rašanos.

Ja jūsu āda ir blāva, nogurusi un bez mirdzuma, šis līdzeklis visu uzlabos!

Redzama ādas lobīšanās parādās apmēram 3.dienā pēc pīlinga lietošanas. Šajā laikā īpaša uzmanība ir jāvelta ādas mitrināšanai.

Piezīme – pēc produkta uzklāšanas var rasties dedzinoša sajūta vai nieze, tas ir normāli. Līdz 2.-3. dienai jūs, iespējams, pamanīsit nelielu ādas lobīšanos.

Izvairieties no acu zonas!

20% mandeļskābe – eksfoliē ādu, aktīvi balina pigmentāciju. Atbloķē tauku dziedzerus, mazinot pumpu un akne rašanos un jau esošo redzamību. Darbojas arī kā antibakteriāls līdzeklis.
1% kojskābe – pastiprina mandeļskābes balinošo iedarbību, inhibē (aptur) tirozināzas – ādas krāsas maiņas – procesu. Tā regulē tauku dziedzeru darbu, minimizē pumpu daudzumu, antibakteriāls līdzeklis.
2% traneksāmskābe – balina epidermālo un transepidermālo krāsu, inhibē (aptur) tirozināzas – ādas krāsas maiņas – procesu. Antioksidējošās īpašības mazina melno punktu daudzumu, cīnās ar brīvajiem radikāliem.
Azeloglicīns – azelaīnskābes un glicīna kombinācija, kas balina epidermālo un transepidermālo ādas krāsu, inhibē (aptur) tirozināzas – ādas krāsas maiņas – procesu. Regulē tauku dziedzeru darbību, minimizē iekaisumu daudzumu, pateicoeties antibakteriālai iedarbībai. Līdzīgi azalīnskābei tai piemīt pretiekaisuma iedarbīb. Stimulē reģenerācijas procesus. Tas ir arī antioksidants, kas ierobežo sebuma oksidēšanos un brīvo radikālu aktivitāti.
1% vitamīns C – balina epidermas pigmentāciju. Antioksidējošās īpašības mazina melnos punktus un brīvo radikālu iedarbību. pH 2.7 līmenis novērš stipru kairinājumu un ādas lobīšanos, kas ļauj līdzekli lietot mājas apstākļos.

Lietot tikai uz sausas ādas!

Vai esat ievērojuši, ka izmantotās sastāvdaļas nav fototoksiskas? Tas nozīmē, ka toniku var lietot neatkarīgi no sezonas!

Pīlingu var izmantot daudzos veidos, taču vienmēr vakara kopšanā.

Pirmā lietošana: uzklājiet 5-6 pilienus produkta uz attīrītas un sausas sejas ar rokām vai otiņas palīdzību. Maksimāli pēc 5 minūtēm noskalojiet atlikumu ar remdenu ūdeni. Pēc tam tonizējiet ādu un uzklājiet barojošu krēmu. Izvairieties no acu zonas. Pirms pirmās lietošanas veiciet alerģijas testu.

Jutīgai ādai: uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz attīrītas un sausas sejasar rokām vai otiņas palīdzību. Maksimāli pēc 5 minūtēm noskalojiet atlikumu ar remdenu ūdeni. Pēc tam tonizējiet ādu un uzklājiet barojošu krēmu. Lietojiet reizi 10-14 dienās.

Normālai ādai: uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz attīrītas un sausas sejas ar rokām vai otiņas palīdzību. Kad jūtat, ka pīlings ir uzsūcies vai zaudējis mitrumu, uzklājiet vēl vienu kārtu. Maksimāli pēc 10 minūtēm noskalojiet atlikumu ar remdenu ūdeni. Tonizējiet ādu un uzklājiet barojošu krēmu. Lietojiet reizi 7-10 dienās.

“Nejūtīga” āda: uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz attīrītas un sausas sejas ar rokām vai otiņas palīdzību. Kad jūtat, ka pīlings ir uzsūcies vai zaudējis mitrumu, uzklājiet vēl vienu kārtu. Atkārtojiet procedūru ne ilgāk kā 10 minūtes, lai produkts visu laiku būtu mitrs. Šī uzklāšanas metode pastiprinās izgaismojošās īpašības, samazinot pinnes un melnos punktus. Atlikumu noskalo ar remdenu ūdeni, tonizē ādu un uzklāj barojošu krēmu. Izmantojiet pīlingu reizi 7-10 dienās.

Fokusa darbība: Produktu var lietot tikai uz pigmenta pleķiem, iekaisumiem vai T zonā.

 

Aqua(Water), Mandelic Acid, Propanediol, Tranexamic Acid, Potassium Azeloyl Diglycinate, Kojic Acid, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Xantan Gum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Metabisulfite