20% Vitamīna C un ferulīnskābes serums Light your skin SkinTra- Izpārdots

10.90
Preces kods: 666000
tilpums
30 ml
Ražotājs
SkinTra

Serums ar visaktīvāko vitamīna C formu un antioksidantu kompleksu: vitamīnu E un ferulīnskābi. Līdzeklim ir redzama ādas balināšanas iedarbība, tas uzlabo ādas tonusu, mazina brīvo radikālu daudzumu un stimulē šūnu metabolismu. Serums paredzēts visiem ādas tipiem.

Galvenie iedarbības virzieni: ādas izlīdzināšana un sejas toņa uzlabošana, pigmenta plankumu balinšāna ilgtermiņā, iekaisumu novēršana, saules apdegumu nomierināšana, ādas tvirtuma un elastības uzlabošana.

Serumu var lietot visu gadu. Tas ir paredzēts vakara kopšanai. Tā sastāvā esošā askorbīnskābe tiek uzkrāta ādā, pateicoties kurai, tā ir aktīva visas dienas garumā. Serumam ir skābs pH līmenis, tāpēc rīta lietošana nav ieteicama.

20% Vitamīns C – aktīva sastāvdaļa. Galvenokārt veic ādas balināšanas funkciju. Tas ne tikai mazina pigmentācijas plankumu redzamību, bet kopumā uzlabo ādas toni. Turklāt askorbīnskābe cīnās ar brīvajiem radikāliem, kavē novecošanās procesus un stimulē kolagēna un elastīna ražošanu, veicinot ādas tvirtumu un elastību. Tas ir pierādījis sevi kā pretiekaisuma līdzeklis, kas veicina reģerācijas procesus, mazina saules eritrēmu un apdegumus, ko izsauc UVB stari.
Ferulīnskābe – iedarbojas sinerģiski kopā ar askorbīnskābi. Stabilizē vitamīnu C un E aktivitāti un pastriprina to iedarbību. Pēc savām īpašībām ir ļoti līdzīga askorbīnskābei.
Vitamīns E – zināms kā jaunības vitamīns. Pirmām kārtām tam ir antioksidējošas īpašības, tad tas stabilizē vitamīnu C un mazina brīvo radikālu daudzumu. Līdz ar to, tas kavē novecošanās procesus.

Serumu var lietot visu gadu. Tas ir paredzēts vakara kopšanai. Tā sastāvā esošā askorbīnskābe tiek uzkrāta ādā, pateicoties kurai tā ir aktīva visas dienas garumā. Ja vēlies pastiprināt aizsardzību pret UV starojumu, izvēlies arī vakara aplikāciju. Serumam ir skābs pH līmenis, tāpēc rīta lietošana pat nav ieteicama.

Pirms pirmās lietošanas veiciet alerģijas testu.

Pirmā lietošana: uzklājiet 4-5 pilienus seruma uz attīrītas, tonizētas un sausas sejas ādas. Krēms nav jāuzklāj, bet, ja vēlaties, pagaidiet, līdz produkts pilnībā iesūcas.

Citi pielietojumi: turpmākajiem lietojumiem jābūt līdzīgiem kā pirmajam, bet bez alerģijas testa. Visefektīvākos rezultātus sasniegsiet, saglabājot maksimālo C vitamīna koncentrāciju ādā. Iesākumam lietojiet serumu 3 vakarus pēc kārtas un pēc tam tikai ik pēc 3 vakariem. Askorbīnskābe tiek uzkrāta ādā, tāpēc biežāka lietošana nesniegs labākus rezultātus.

Aqua (Water), Ascorbic Acid, Propanediol, Polysorbate 20, Ethoxydiglycol, Panthenol, Ferulic Acid, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol